2737
2739
عنوان

نزارین دوروغ بگم خودتون بیاین داخل بازبون خوش

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 26 پست
ن ب عنوانت ک انق خشنه ن ب سوالت ک انقدلطیفه😐کدوم سرتوبگیرم😐

لطیفه🙁

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدددده😡

نو نو نو

چون گولم زدی😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728

من ژل شستشوی صورت سینره میزنم خوبه 

درما لیفتم خوبه

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
همین الانم تیترت جنجالیه😂👌🏻

😊😊😊

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
عزیزم میومدی ۴ دفه کتکمونم میزدی تابیایم😐

😂😂😂

2738
نوتروژینا، لورال، garnier، کدلی، ژاندارسل، آیوما

بسیارممنون الان سرچ میکنم بعد یکیشو انتخاب میکنم

این ماسکم خوبه

برامنافذه 

یا روشن کننده