2733
2739
عنوان

کیا دوفاستون میخورن میشه بیایین

88 بازدید | 7 پست

سلام

چن ماه قبل دکتر برام نوشت واسه تنبلی  خوب بود این ماه هم برام نوشت تا ده شب شبی دوتا دیشب شب هفتم بود خوردم امرو صبح ببخشید رفتم دسشویی لکه خون کم رنگ دیدم بعدش دیگه هیچی حتی لباس زیرمم چیزی بهش نبود الان دوباره رفتم دسشویی دیدم دوباره لکه اومد چیکار کنم یه سری دیگه قرص داده گفته روز سوم پریود لخورم و برم سونو الان نمیدونم چیکار کنم😑😑😑

لعنت به تنبلی تخمدان اه😕😕😕

میشه یه صلوات واسم بفرستین☺....خدایا نا امیدم نکن...❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخای پریود بشی دیگه چیز خاصی نیست دوفاستون واسه منظم شدنه

خب اخه دکتر گفته قرصارو ک قطع کنی پریود میشی بعدش یه سری قرص دیگه داده الان دوشب دیگه از دوفاستون مونده ک نخوردم

2728

اطلاعاتم کمه. وگرنه حتماراهنمایی میکردم عزیزم. من دکتریسری آز هورمونی برام نوشته ردز2پریوبایدانجام میدم. میخواستم بذارم طبیعی پریودبشم که هنوزنشدم. ینی دوفاستون بخورم آزمایشام اشتباه نشون نمیده؟؟ 

خب اخه دکتر گفته قرصارو ک قطع کنی پریود میشی بعدش یه سری قرص دیگه داده الان دوشب دیگه از دوفاستون مو ...

دوفاستون قطع نکن تا ده شبش بخور حتی اگه پریود شدی  من شبی یدونه میخورم تنبلی دارم روز دوم پری هم اون یکی قرصتو بخور سرخود قطع نکنش بهم میریزه احتمالا لکه بینی قبل پریودیه

اطلاعاتم کمه. وگرنه حتماراهنمایی میکردم عزیزم. من دکتریسری آز هورمونی برام نوشته ردز2پریوبایدانجام م ...

عزیزم دارویی نیست ک سرخود مصرف بشه باید حتما دکتر برات تجویز کنه نمیشه الکی خورد

دوفاستون قطع نکن تا ده شبش بخور حتی اگه پریود شدی  من شبی یدونه میخورم تنبلی دارم روز دوم پری ه ...

باشه ممنون گلم از راهنماییت مررسی

2740