2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا تو چه اصراری داری من طلاق بگیرم که ب متاهل بودن داست پسرتم شک کرد ی!

چ‌ربطی داره الان    گفتم نمیخادت چرا سوختی واقعیت چقد تلخه خدایا داره بی ارزشت می‌کنه ک بفهمی ک متاسفانه اصلا نمیفهمی  

بدن تا بدن فرق داره نمی تونسم.ضعف داشتم

منم واقعا ضعف داشتم.تب سردرد بدن دردو..ولی خب بچه ها ک‌اینچیزا حالیشون نیست...شوهرمم ک بیچاره سرکار خسته میومد... لااقل بعد یک هفته روزی یکبار یه غذا اسون میپختی

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...
2731
چ‌ربطی داره الان     گفتم نمیخادت چرا سوختی واقعیت چقد تلخه خدایا داره بی ارزشت می‌کنه ک ...

عزیزم خواهش میکنم رعایت کن ،گناه داره خودش ناراحته

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
چ‌ربطی داره الان     گفتم نمیخادت چرا سوختی واقعیت چقد تلخه خدایا داره بی ارزشت می‌کنه ک ...

حالا خوبه هنوز کیس درستی خودتو نخواسته! دوست پسرتم متاهله مگه عرضه نداری مجرد تور کنی

خوبه من اینجوری دلت رو بشکنم؟!

فک نکنیم اینجا فقط فضای مجازیه و هر چی خواستیم میتونیم بگیم وهیچ چیز به گردنمون نیست.این خانم ناراحته عزیزم دلشو بشکنی با حرفات .علاوه بر این که حق الناس کردی.یهو میبینی یه جای زندگیت بد میخوریا

💖
2740
خب ب امضای من چیکار داره اون طعنه زد 

میدونم متوجه شدم ،جواب نده گلی

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
فک نکنیم اینجا فقط فضای مجازیه و هر چی خواستیم میتونیم بگیم وهیچ چیز به گردنمون نیست.این خانم ناراحت ...

حرفای استارترروهم ببینیدچی گفته استارتراول طعنه زد اون خانم نظراولش اصلاتوهین یادلشکستن نبود

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕
فک نکنیم اینجا فقط فضای مجازیه و هر چی خواستیم میتونیم بگیم وهیچ چیز به گردنمون نیست.این خانم ناراحت ...

خودش اول ب امضای من گیر داد اصلا هر چی ک هست زندگی شخصی خودمه من نظرمو گفتم چیزی ک می‌دونم درسته تا مطمئن نباشم حرفی نمی‌زنم رفت سراغ دوست پسر من آخه و ربطی داره؟ خب توانایی شنیدن حقیقت ندارع تایپک نزنه

حالا خوبه هنوز کیس درستی خودتو نخواسته! دوست پسرتم متاهله مگه عرضه نداری مجرد تور کنی خوبه من ای ...

عزیزم شما هم مراقب صحبتاتون باشید زشته بخدا

2706