2737
2734
خودش اول ب امضای من گیر داد اصلا هر چی ک هست زندگی شخصی خودمه من نظرمو گفتم چیزی ک می‌دونم درسته تا ...

ادما وقتی دلشون شکسته اس کوچکترین چیز به دلشون میاد .شما درکشون کن عزیزم😊

💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خودت اگه چیز قابل وشایسته ای بودی .مجرد می خواستت و با متاهل دوست نمی شدی 

خانم محترم تحمل شنیدن حقیفت نداری تاپیک‌نزن خودت داری نظرمیخوای شوهرم گفته گوه توهمه چی بعداین خانم ک نظرشومیگ میای تحقیرمیکنی ومیگی دوست پسرت فلان ب دوست پسرش ک اصلانظرنخواسته ازت کارداری بعداون ی نظری دادکشتی خودتو

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕
حالا خوبه هنوز کیس درستی خودتو نخواسته! دوست پسرتم متاهله مگه عرضه نداری مجرد تور کنی خوبه من ای ...

خب روحساب چیزایی ک‌گفتی گفت اون خانوم.

خصومت شخصی ک نداره باهات بنده خدا.

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2731
تو خودت اگه چیز قابل وشایسته ای بودی .مجرد می خواستت و با متاهل دوست نمی شدی 

واقعا باعث تاسف نیش زبونت.

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

واقعاازخدانمیترسه یکی دونفردیگ هم گفتن نمیخوادت وازین حرفاقفلی زدرواین کاربرک دوس پسرت فلان بدم میادواردزندگی مردمتاهل شدن.توقع داشت همه بگن شوهرت عاشقته این کاراشم بخاطراینکه ازت دلبری کنه

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕
2740
حالا تو چه اصراری داری من طلاق بگیرم که ب متاهل بودن دوست پسرتم شک کرد ی!

نه به نظرم ایشون تا حدی درست میگن

در واقع یجور بهونه داره 

که دعوا کنی بعد بهت بگه مثلا از این زندگی خسته شدم

من تاپیک های قبلیشو خوندم ایشون یه تجربه خیانت در گذشته از همسرشون دارن بعد این دوستمونم که دوست پسرش متاهله خوب کاملا منطقیه که وقتی همچین امضایی میبینی عصبی میشی چه خوبه که همیشه زود قضاوت نکنیم🌹