2752
2734
عنوان

معلم بهتره یا فوریت پزشکی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 89 پست
شرایط فوریت براخانوم سخته شیفت سخت وسنگین داره و حقوقشون نقریبا برابره 

واقعا حقوقاشون برابره؟دایی من پسرش رشته فوریت های پزشکی قبول شده بود میگفت پسرم پزشک اورژانسه که یعنی پزشکای اورژانس اینقد کمه درامدشون؟با اینکه اینهمه سخته شغلشون

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
فوریت پزشکی هم همون 12تومن ایناس گل 

مناسب های مختلف انواع رفاهیات دارن اما معلمی فقط روز معلم 

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 https://abzarek.ir/service-p/msg/1884390

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم معلمی راحتره برا یه دختر اسایش و ارامش داری .فکر الان نکن اگه بعدا بچه دار بشی مجبوری شیفت شب و اینا بری همیشه باید در دسترس باشی بعد ببین اصلا فوریت به روحیت میخوره میخوای بری ، بیمارستان رفتن کار هر کسی نیست 

واقعا حقوقاشون برابره؟دایی من پسرش رشته فوریت های پزشکی قبول شده بود میگفت پسرم پزشک اورژانسه که یعن ...

پزشک اورژانس کوجا بود😂😂 اون پزشک بنده خدا ۷سال عمومی میخونه بعد میره تخصص که شما بیای با فوریت یکیش کنی؟😵‍💫 فوریت حقوقش حدودای ۱۲ باشه 

چطور؟ کسی رو می‌شناسید یا خودتون شاغلید؟ آخه شنیدم ۷ یا ۸ تومن میگیرن

از دوستان چند نفر میشناسم 14 ،15 میگیرن

رفاهیات هم دارن

اون 7،8 زیر نظر شرکتهای خصوصی هستن با مدرک دیپلم 

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 https://abzarek.ir/service-p/msg/1884390
بنظرم معلمی راحتره برا یه دختر اسایش و ارامش داری .فکر الان نکن اگه بعدا بچه دار بشی مجبوری شیفت شب ...

اتفاقا روحیم زیاد به معلمی نمیخوره😂

عاشق کار های خون و خونریزی و بیمارستانم کلا

شرایط جسمی و روحی عالیه

فقط پرستیژ و پول برام مهمه

پزشک اورژانس؟ فوریت پزشکی مگه دکتر هم داره؟

والا منم حرفو اینو منتقل کردم راستش تخصثی نداریم بدونم در این مورد چی به چیه و تحقیقی هم نکردم راستش

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
از دوستان چند نفر میشناسم 14 ،15 میگیرن رفاهیات هم دارن اون 7،8 زیر نظر شرکتهای خصوصی هستن با مدرک ...

شما مثل اینکه تو یه جهان دیه ای

فوریت سال اول ۱۵ نمیگیره که با معلم سال اول مقایسه میکنی 

پزشک اورژانس کوجا بود😂😂 اون پزشک بنده خدا ۷سال عمومی میخونه بعد میره تخصص که شما بیای با فوریت یکی ...

بابا بخدا من یکی نکردم عزیزم منم حرف اون بنده خدا ها رو منتقل کردم خودم اصلا راستش نمیدونم چی به چیخ

2706