2737
2739

خودم پول دار و طلا و خونه و ماشین زیاد ولی وابسته به مادر شوهر مثلا مادر شوهر میومد لباس شویی منو برمیداشت میبرد خونشون باهم استفاده میکردن کلا باهم میشدیم تو غذا خوردنو وگردش اینا

خانوم آقای دکتر

البته الانم هیچی از ارزشهام کم نشده🥴🤭

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زن یه میلیارد میشدم کارخونه دار عالی حیف که مادرش یه موجود آزار دهنده و خودش ۸سال بزرگتر بود

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2738
شکر خدا موفق باشی عزیز

دارم مسخره میکنم عزیزم🥲

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
عه 🤣🤣

آره بابا😂😂😂😂

2706