2737
2739
عنوان

نذر مجرب یادم بدین

141 بازدید | 18 پست

واسه حاجت خیلی سخت

محال نیس

واسه من سخته

چون چیزیه ک کاری ازم برنمیاد جز صبر

ک خدا خودش حلش کنو صبر هم داری منو له میکنه 

اینهمه صبر

خدایا من اسمم ایوب نیس 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مشکلت چیه . هر مشکلی دعایی داره

مشکلیه ک بقیه برام درس کردن

میخوان اذیتم کنن

حالا شده ی گره کور ک فقط من تنهام اونا اونور کیفشونو میکنن اینور هیچکس کنارم نیس

طعنه هایی ک میشنوم

2738
مشکلیه ک بقیه برام درس کردن میخوان اذیتم کنن حالا شده ی گره کور ک فقط من تنهام اونا اونور کیفشونو ...

اللهم فی درئک الحصینه .... یعنی خدایا مرا در زره امن خودت حفظ کن . ادامشو سرچ کن

اگه میخوای از آسیب در امان باشی

تا زمانش نرسه من فهمیدم هیچ نذر و چله و دعایی جواب نمیده

بیشتر از یک ساله انقدرنذر و نیاز کردم هیچیییی به هیچی

در حالیکه چیزایه کوچیکی که خواستم اجابت شده واقعا حکمتی داره که اینجوری شده منم دیگه ول کردم 😔اما خیلی داغونم این روزا خدا کمکم کنه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
چله ی زیارت عاشورا.همیشه جواب داده.قربون خدا برم

دومین بار تموم کردم هیچی هیچی 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
2706