2410
2553
عنوان

نذر مجرب یادم بدین

141 بازدید | 18 پست

واسه حاجت خیلی سخت

محال نیس

واسه من سخته

چون چیزیه ک کاری ازم برنمیاد جز صبر

ک خدا خودش حلش کنو صبر هم داری منو له میکنه 

اینهمه صبر

خدایا من اسمم ایوب نیس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مشکلت چیه . هر مشکلی دعایی داره

مشکلیه ک بقیه برام درس کردن

میخوان اذیتم کنن

حالا شده ی گره کور ک فقط من تنهام اونا اونور کیفشونو میکنن اینور هیچکس کنارم نیس

طعنه هایی ک میشنوم

2714
مشکلیه ک بقیه برام درس کردن میخوان اذیتم کنن حالا شده ی گره کور ک فقط من تنهام اونا اونور کیفشونو ...

اللهم فی درئک الحصینه .... یعنی خدایا مرا در زره امن خودت حفظ کن . ادامشو سرچ کن

اگه میخوای از آسیب در امان باشی

تا زمانش نرسه من فهمیدم هیچ نذر و چله و دعایی جواب نمیده

بیشتر از یک ساله انقدرنذر و نیاز کردم هیچیییی به هیچی

در حالیکه چیزایه کوچیکی که خواستم اجابت شده واقعا حکمتی داره که اینجوری شده منم دیگه ول کردم 😔اما خیلی داغونم این روزا خدا کمکم کنه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
چله ی زیارت عاشورا.همیشه جواب داده.قربون خدا برم

دومین بار تموم کردم هیچی هیچی 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
2706