2733
2734
عنوان

به هم فکریتون نیاز دارم.ممنون میشم بیاید.

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 48 پست
بنطر من هم بگو که هدیه از طرف پدرتون بوده به یه مناسبتی. اگرم همسرتون اعتراض کرد که چرا اینجوری گفت ...

نمیشه 

آخه از قبل گفته که به هیچ عنوان نمیهوام اینو بگم 

جطور میشه بگم یهو به ذهنم رسید 

خب همسرم اجازه نمیده راستشو بگیم  میگه حاضرم بگم دزدی کردم اما نگم از بابات گرفتم با این و ...

درست میشه عزیزم اول زندگی آقایون اینجوریند 

وخدا نابترین لیلی دنیای من است .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که کلا هر کاری خونوادم برامون بکنن خودم تو خونواده شوهرم میگم همیشه

ما تو یه شهر نیستیم 

هر دفعه هم میریم با هم هستیم 

کنار شوهرمم 

بعد اصلا روم نمیشه از کارای خانوادم بگم 

با خودم میگم واسه ما کردن به اینا چه بشینم تعریف کنم

کلا کم حرفم هستم 

ولی الان خیلی زورم داره 

باباش اونطور پشت سر بابام گفته و بدتر شوهر هم اونطور گفته و حالا هم با این عصبانیت و جدیت  میگه امکان نداره بگم اونا گرفتن

سلام من اگه جای شما بودم.این یکبار رو هم صبوری میکردم و ازین پس اصلا از بابام قرص نمیگرفتم و درخواست ...

اوه نه 

اصلا با قرض گرفتن مشکلی نداره 

تمام زندگیمون همینطوری گذشته واسه ماشینم از بابام پول گرفتیم بعد دو سال پس داریم 

واسه رهن خونه هم واسه همه چی 

کلی قرض پس نداده هم داریم فعلا 

ازینکه بگه قرض گرفته خجالت نمیکشه

حس میکنم ازینکه قبلا پشت سر بابام به دروغ گفته کمکمون نمیکنن حالا خجالت میکشه بگه که گوشی گرفتن یا پول قرض دادن 

به شوهرت بگو گوشی ها را پس میدم به بابام ولی دروغ نمی تونم بگم . بگو گوشی ها یا پول ها را به بابام ...

کاش اینقد قاطع بودم 

ولی متاسفانه همسرم زبون نفهمه  اگه اینطور بگم دعوا درست میکنه 

واقعا اعصاب دعوا رو ندارم 

جالب اینجاست فقط میگه خدمات بدیم به خانوادم و از خانواده من توقع کمک داره همیشه

علاوه بر خودش باباشم پروژه بابای رزا بهتوم ماهیانه پول نمیده ینی چی مگه آدم دختر عروس میکنه که یه خ ...

آره هم باباش هم مامانشبشدت متوقع هستن 

و همش تو مخ شوهرم میخونن

اوایل شوهرم اینطور نبود  و خجالت میکشید از بابام پولی بگیره 

الان از بس تو مخش خوندن که حس میکنه وظیفشونه

مامانش میگفت کی پاداش بازنشستگی مامانتو میدن چقدشو میخواد بده به شما 

فکرشو بکن

باباشم که اینطور 

هر دفعه شوهرمو میکشه کناری 

هی میگه باباش چقد کمک میکته چی اورده چی میاره 

ما تو یه شهر نیستیم  هر دفعه هم میریم با هم هستیم  کنار شوهرمم  بعد اصلا روم نم ...

اولا هیچ وقت نذار احدی پشت سر خونوادت حرف بیجا بزنن. جوری بهشون بفهمون که از همه تو دنیا برات با ارزشتر هستن حتی از شوهرت.

دوما شوهر شما که انقدر حساسه باید شما با پولی که پدرت داده برای خودت گوشی میخریدی بقیه شو میذاشتی تو حساب تاادب بشه که کسی بهش لطف میکنه باید شاکرش باشه نه طلبکارش

سلام دوستان

منو همسرم دو ماه پیش از پدرم ۱۲ میلیون قرض گرفتیم و دوتا گوشی گرفتیم 

(پدرم قبلش که گوشیم خراب بود گفت میخوام برات بخرم ولی نمیخواستم اونا هزینه کنن و قسم خوردم که اجازه نمیدم و اگه بخری استفاده نمیکنم)

وقتی پولو واریز کرد گفت نگفت برای تولدت ولی یجوری گفت متوجه شدم میخواد بعنوان کادو ازم پس نگیره ولی به همسرم نگفتم چون واقعا قصد دارم پس بدم

بماند که دو سال پیشم ۲۰ تومن ازش قرض گرفتیم هنوز ندادیم 

خانواده همسرم هنوز ندیدن گوشیارو 

و میدونن که خودمون با این حقوق پایین نمیتونیم بخریم چون کلی قسط داریم

همسرم گفت اگه پرسیدن چطور خریدید چی بگیم

من گفتم میگیم بابا اینا گرفتن 

بجای اون پولایی که چندین ساله دستمونه و کلی ازش سود کردیم خیال کن با اون سود خریدی 

بر آشفته شد که نه  امکان نداره همچین حرفی بزنم و...

حس میکنم چون پیش پدرش از پدر من بد گفته حالا روش نمیشه که بگه برامون گوشی گرفتن یا حتی بگه ازشون پول قرض گرفتم خودش ضایع میشه

چون قبلا گفت بابام پرسیده بابای رزا بهتون پول ماهانه نمیده گفتم نه فقط تولد و روز دختر و سالگردا کادو سنگین میده ولی ماهانه نه 

ببخشید طولانی شد

خواستم نظرتونو بپرسم  اگه شما بودید  چی میگفتید 

میگفتید گوشی رو چطور گرفتید 

نمیتونیم بگیم قسطی چون میدونن تا ریال اخر حقوق میره جا قسط

بگه هدیه تولد داده

قبلا هم که شوهرت به پدرش گفته تولدها کادوی سنگین میده...

اگر شوهرتم نگفت عیب نداره ولی خودت بگو

پدرت این همه زحمت بکشه بعد پیشه همه خراب بشه(بد گفتن شوهرت از پدرتون پیشه پدرش)

بگه هدیه تولد داده قبلا هم که شوهرت به پدرش گفته تولدها کادوی سنگین میده... اگر شوهرتم نگفت عیب ند ...

عزیزم راضی نمیشه 

میگه شده بگم دزدیدم اما نمیگم هدیه بوده 

یا پول قرض گرفتم

نمیشه  آخه از قبل گفته که به هیچ عنوان نمیهوام اینو بگم  جطور میشه بگم یهو به ذهنم رسید& ...

پس ازش بپرس که میخواد چه جوابی به خانواده اش بده که شماهم همونو بگی.ببین چه عکس العملی نشون میده.

ازین به بعد هم تحت هیچ شرایطی از خانواده ات درخواست کمک و قرض نکن.ببین همسرت چطور میخواد مشکلاتشو حل کنه.بذار رو پای خودش بایسته و تصمیم بگیره.

بذار تو موقعیت قرار بگیره و متوجه بشه که تا الان با کمک های خانواده شما تونسته کارا رو پیش ببره.

سعی کن بروش نیاری تا روتون باهم باز نشه و حرمتها حفظ بشه.بذار خودش قدر کمکهای خانواده شمارو بگیره.با گفتن و تکرار کردن فقط اوضاع بدتر میشه.

غصه نخور گلم.اینجوری😁 باش

2706