2733
2734
ببخشید چه پرروعه همسرتون☹

خیییلی 

وقیح و پرو  و متوقع 

شک ندارم ازینکه پیش باباش بد بابامو گفته روش نمیشه حتی بگه پول قرض گرفتم 

هیچکدوم از کمکای قبلی رو هم نگفته 

شک دارم این کادو تولد و سالگرد و ... رو هم گفته باشه 

با خودم‌میگم الکی پیش من گفته که گفتم

هیچ جوره کوتاه نمیاد 

میگم شوهرم اصلا هیچ جوره راضی نمیشه اسمی از پدرم بیاریم  چه پول چه سکه چه قرض

این دیگه مشکل شوهرته. چرا انقدر بهش رو میدی که از پول بابات استفاده کنه اما ممنون دار نباشه؟؟؟ تازه داری باهاش همکاری هم میکنی؟؟؟؟ حاضره مثلا بگه از دوستش قرض گرفته اما از بابات نه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیییلی 

وقیح و پرو  و متوقع 

هیچ جوره کوتاه نمیاد 

2731
این دیگه مشکل شوهرته. چرا انقدر بهش رو میدی که از پول بابات استفاده کنه اما ممنون دار نباشه؟؟؟ تازه ...

چکارش کنم 

هر کسی هر ذاتی داره قابل تغییر نیس

شما جای من باشی چکار میکنی با این موجود خودخواه  و پرتوقع و قدر نشناس

ببخشید چه پرروعه همسرتون☹

خیییلی 

وقیح و پرو  و متوقع 

هیچ جوره کوتاه نمیاد 

2740

علاوه بر خودش باباشم پروژه

بابای رزا بهتوم ماهیانه پول نمیده ینی چی مگه آدم دختر عروس میکنه که یه خرجش دو تا بشه

توبه

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)

سلام من اگه جای شما بودم.این یکبار رو هم صبوری میکردم و ازین پس اصلا از بابام قرص نمیگرفتم و درخواست کمک نمیکردم.تا همسر تون رو پای خودش بایسته.اگه با اصل قرض گرفتن مشکل داره و بیانش براشون خجالت اوره خب چرا پس قرض گرفتن؟

بگه هدیه تولد داده قبلا هم که شوهرت به پدرش گفته تولدها کادوی سنگین میده... اگر شوهرتم نگفت عیب ند ...

بنطر من هم بگو که هدیه از طرف پدرتون بوده به یه مناسبتی.

اگرم همسرتون اعتراض کرد که چرا اینجوری گفتی؟بگو خودت گفته بودی که خانواده ات در جریان هستن که بابام اینا واسه مناسبت ها هدیه سنگین میدن.منم به این خاطر که حرفمون دوتا نشه یهو به ذهنم رسید که اینجوری بگم😉

راستش رو میگفتیم عزیزم با شوهرت بشین یکبار برای همیشه صحبت کن که به خانواده های هم احترام بزاریم حتی ...

خب همسرم اجازه نمیده راستشو بگیم 

میگه حاضرم بگم دزدی کردم اما نگم از بابات گرفتم

با این وجود 

باید بگیم گوشیا از کجا اومده 

بی احترامی ظاهری که نمیکنه به خانواده ولی کلا ذاتش قدر نشناسه 

2706