2737
2739

من بعد از یه مدت قهر با خانواده شوهرم بخاطر اینکه خیلی ظلمم کردن 4 شب بچه شیر خوارم ازم گرفتن شیر میرخت ازم رفته بود شیر خشک خریده بودم بهش میدادن بعدم میگفتن بهانت نمیگیره اصلا انقد بدی تو 

بعد از کلی حرف و اینکه بهم گفتن روانی و قرصی هسی خودم برگشتم سر خونه زندگیم چون میخواستم بالا سر بچم باشم تو دست روانی بزرگ نشه بعد از 8 ماه رفتم خونه پدر شوهرم فقد بخاطر اینکه بچم تنها نره اونجا خودم باهاش باشم ولی مادر شوهرو پدر شوهرم اصلا از تو خونه بیرون نیومدن من رفتم تا تو حیاط منو دیدن رفتن داخل در بستن 

منم قسم خوردم که دیگه پا نمیزارم خونشون 

شوهرم هر روز اعصابم خورد میکنه بخاطر اونا که نمیای و اونم که کلا قبل از این ماجراها با خونواده من قطع رابطه بود حالا بخاطر اینکه من برم خونشون اومد خونه مامانم اونم با دعوت مامانم یه ساعت نشست و رفت که بگه دیدی من اومدم خونتون ولی تو نیومدی شما بودین چیکار میکردین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیرم به هیچ وجه هر کسی برا خودش شخصیت داره جایی نمیرم که محلم نمیزارن

ببین من خواهرشوهرم بهم توهین کرد بعد خواهر بزرگش طرف اونو گرفت منم کات کردم باهاشون دوست ندارم شوهرم هم با خواهراش حرف بزنه

نمیرم به هیچ وجه هر کسی برا خودش شخصیت داره جایی نمیرم که محلم نمیزارن

از شوهرم خواستم به خواهرش بفهمونه که ناراحت شده از توهین به من در کمال ناباوری خواهر بزرگش هم طرف کوچیکه رو گرفت و من کلا بی خیال همشون شدم

2740
خوبه که شوهرت پشتت من نه اصلا.... محل من نمیزارن تازه بهم میگه چیه...... سوخته محلت نمیزارن

باید شوهرتو سمت خودت بکشونی سعی کن نقطه ضعفشو پیدا کنی

چشمان تو آفریقاست.. 
دقیقا منم همین میگم

بچه منو اینقدر دست مینداختن واذیت میکردن ولی به بچه جاریم تو نمیگفتن  منو مهمونی دعوت میکردن هنوز نخورده تیکه مینداختن باید پس بدی ولی جاریم میرفت می‌خورد ازش توقع هم نداشتن دعوت کنه دیگه بریدم از دست کاراشون

2706