2737
2739
عنوان

به شوهرم گفتم چرا خیانت کردی؟ بیاید تا جوابشو بگم بهتون😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 8345 بازدید | 225 پست
داااغون فقط بفکر خودشه... تو این چن سال یه بارم منو تو رابطه راضی نکرده...از معاشقه هم متنفره😬

بدون معاشقه چجور تحمل میکنی دردت نمیاد

چقدررر بیشعوره ااخه

یه صلوات میفرستین برا حاجت دلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخر چه مرگشه؟ میگه اونا سیراب نمی کنی؟ بعد شما تا می تونی ازش پول بگیر وبه خودت برس تا دیگر این هوس های احمقانه به سرش نزنه بعد بگو زن های خیابانی باعث بیماری های خطرناک میشن چرا به خودت ومن رحم نمی کنی بگو این انسانیت است که به درد می خوره نه حیوانیت وتنوع طلبی. 

2731

منم ازشوهرم خیانت دیدم اما تلفنی نه بیشتر 

اما مطمئن باش نصفی از این حرفها رو اگه بهم میزد ول میکردم میرفتم حتی یک دقیقه هم صبر نمیکردم 

عشق یعنےیه همراه خوبعشق یعنےداشتن دوستان خوبدوستان خوب یعنےنعمت خداخدایا شکر براےنعمتهای زیبات
تو هم بگو مال تو کوچیکه راضیم نمی کنه مجبورم خیانت ‌کنم اوکی بای

ماله توکوچیکه🤐

من همیشه به شوهرن میگم چرا روز به روز اب میره؟ 

دستوپیش میگیرم پس نیوفتم 😂

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2738
کاش اینارو بش میگفت ولی  نشون میده ضعیفه

شوهرش از همین رفتارش سو استفاده میکنه دیگه.

اگه استارتر قوی نشون بده خودشو بعد به خودش برسه.یه جوری نشون بده که بدون شوهرش حالش بدحوری خوبه.

حساب کار دست شوهرش میاد.

منم تا زمانی که شوهرم فک میکرد بدون اون نمیتونم.

الان از اینهمه استقلال من میترسه.

میدونه بهتر ازونم هست.

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............

یا تو احمقی که با این مرد موندی یا شوهرت دعا داره.واقعا خجالت نمی کشی...فردا بچه دار هم بشی بعد طلاق میگیری اون بچه بیچاره میشه الان جدا شو اون پیرت می کنه...وای همسایه ما هر شب با یه زن بود خانمش نرفت و موند۳۶سالگی فوت شد بس جوش زد 

ینی خاااااکتو سرت ک این لاشی و دوس داری.. حالم بد شد این چه طرزشه یذره غرور داشته باش اونجوری میگه بهت بعد ت میگی دوسش دارم.. ریدم تو این دوس داشتن

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
استارتر ،ببخشید من اصلا کار همسرت رو توجیه نمیکنم کاملا اشتباه ،،ولی مثل خیلی از مردا که خیانت میکنن ...

عزیزم شوهرم دست خودش نیست ،،،

ربطی به من نداره ،،کرم داره ....

من بهش بی حس شدم ...حتی دلم نمیخاد دیگه شیو کنم...دلم نمیخاد باهاش رابطه داشته باشم...

ولی نمیدونم چرا نمیرم از این زندگی...نمیدونم چرا میترسم...

راضیه جدا شیم.... گفت باشه

خب جداشو برو دیگه تو سنی هستی که میتونی کلی کار انجام بدی باشگاه بری کلاس بری اصلا درس بخونی با دوستای جدید آشنا بشی و باهاشون خوش بگذرونی البته دوستای سالم میتونی کار یادبگیری بری سرکار و بعدشم مطمئن باش مورد خوب واسه ازدواج پیدا میشه چرا خودتو حروم این نره خر میکنی

2706