2737
2739
عنوان

به شوهرم گفتم چرا خیانت کردی؟ بیاید تا جوابشو بگم بهتون😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 8345 بازدید | 225 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهر من از پایین تنم ناراضیه دوس داره پر تر باشه پیدونم ولی هرکار میکنم خمینه کلا فیزیک بدنم اینجور ...

اره خب مثل لاغر مخواهی بشی همجات لاغر میشه ورزش هست برای فرم دهی خواستی سرچ‌کن

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
تو جای من بودی جدا میشدی؟؟ چون تنها مشکل شوهرم همینه و رابطه ی جن سیمون که بده.... ولی خیلی ادم مه ...

ببین شوهر منم خیلی ایرادا داره یعنی همه دارن من خودم اوایل زندگیم خیلی مشکل داشتم اما تنها ایرادی که شوهرم نداره خداروشکر همین یه دونه بود منم موافق طلاق نیستم با همه مشکلات سر کردم خیلی هاش مثل بی پولی و ناسازگاری اخلاقمون حل شد با یه سری هاشم کنار اومدیم الان داریم بی درد سر زندگی میکنیم اما این یکی رو واقعا هیچ جوره نمیشه گذشت تازه اصن خطرجانی برای خودت داره اینجور آدما پر از مریضی و کثافتن

من تا شوهرم باهام شوخی میکنه برم ی زن دیگه بگیرم کمک تو بکنه تو بچه داری میگم منم برم یکی دیگرو بیارم کمکت خرجی دربیاره.کاری با اسلام ندارم مرد ک ب کسی متعهد میشه غلط میکنه ب زن دیگه ای نگاه کن حتی اگه زنش بیوفته تو اسید جزغاله شه خاک برسر شوهرت

2738
تو جای من بودی جدا میشدی؟؟ چون تنها مشکل شوهرم همینه و رابطه ی جن سیمون که بده.... ولی خیلی ادم مه ...

کی تا حالا ادمای مهربون و موجه خیانت میکنن؟ سعی نکن خودتو با دلایل احمقانه قانع کنی خیلی ببخشیدا ولی شوهرتم میبینه شما خونسردی بهش وابسته ای چیزی بهش نمیگی و اقدامی نمیکنی فکر میکنه چه پخی هست و حق خودش میدونه که خیانت کنه و با خودش میگه اینم که کاری به کار من نداره پس هم از توبره میخورم هم از اخور

با ارامش بهش بگو عزیزم من رو حرفات فکر کردم.دیدم اره چرا داریم خودمونو حروم میکنیم.حالا که دارم فکر ...

کاش اینارو بش میگفت ولی  نشون میده ضعیفه

دنیای سگها= محبت    دنیای انسانها= منفعت
اره خب مثل لاغر مخواهی بشی همجات لاغر میشه ورزش هست برای فرم دهی خواستی سرچ‌کن

اره ببین من تپل بودم خیلی راضی بود ولی شکم و پهلوام داشتم اون موقع هی خواهر شوهر بقیه درباره چاقی میگفتن دیدش بد شد شروع کرد نق زدن که لاغر شو حالا که لاغر شدم پشیموندشده 

انگار من عروسکشم منم گفتم من الان از خودم راضیم این مشکل توعه

قدم۱۶۶ وزنم ۵۶

۲۴ سالمه

یه صلوات میفرستین برا حاجت دلم

اخه ببین اینجا هر چی هم بگن فقط خودت میدونی وضعیت چجوریه 

بشین فکر کن درست تصمیم بگیر

اخه وقتی تعهد نباشه و طرف پشیمون نباشه یعنی خطا نباشه و بخواد کارشو ادامه بده زندگی باهاش فقط تلف کردن عمره

نمیگم برو طلاق بگیر کم کم خودتو عادت بده که مستقل باشی نه فقط مالی .ببین میتونی رو پای خودت وایستی ،میتونی کاراشو نادیده بگیری و ادامه بدی؟

فقط خودت میتونی تصمیم درستو بگیری.اول به خودت ارزش قائل شو ببین میتونی تا چند سال با همین تحقیر ها زندگی کنی ،اگه نمیتونی و خانوادت پشتتن پس بهتره تمومش کنی...

راضیه جدا شیم.... گفت باشه

سریع جداشوسریعااااااا.

بعد از طلاقم اگه نظر  منو بخای بررو پیکر تراشی تا اعتماد بنفس بیشتری پیدا کنی اگه اندامت خوبه بیخیال.

فقط جداشو.

شما به این ترگل ورگلی رو نمیپسنده .فردا شد ۳۰ ۴۰ سالت هیچ نگات نمیکنه.

مرتیکه رو دل کرده .

اگه بچه نداری.همین الان پاشو برو جداشو .بازم ازدواج میکنی سنت کمه

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
2706