2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط حافظ واقعا که گفتن لسان الغیب حلالش❤️

رد خور نداره همه چی آدمو میدونه ✨🌺🍃

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند، سطر اول همیشه این است : « خدا همیشه با ماست »پس بخوانش با لبخند...
2731

عزیز فال کاملا مضخرفه حتی ۵ تومنم بابتش زیاده 

قرآن بهترین چیزه 

فال بهت از گذشته میگه خب گذشتتو می‌دونی چه بدردت میخوره تو حال هم که داری زندگی می‌کنی آیندتم فقط و فقط خدا می‌دونه نه خلقش 

یه دفعه بهت میگه در آینده خدای نکرده فلان اتفاق میوفته تو هم بخاطرش استرس میگیری خب خواهرم بذار خدا پیش ببره

2740
فقط حافظ واقعا که گفتن لسان الغیب حلالش❤️ رد خور نداره همه چی آدمو میدونه ✨🌺🍃

من ک هرچی نیت میکنم ی چیز دیگه میگه

🔴توجه توجه 🔴کاربری دست دو نفر خودم خواهرم🙃🙃 من  حسابم زهمه مردم این شهرجداست من امیدم بخدا بعد 👈خداهم بخداست 👉
من ک هرچی نیت میکنم ی چیز دیگه میگه

براش توحید میخونی ؟باهاش ارتباط قلبی بگیر بخدا من یه بار گرفتم ولی تو دلم مسخره کردم دوباره گرفتم .فالش اومد همون یه بار جوابتو دادم چرا برای سرگرمی و مسخره بازی میگیری؟ 

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند، سطر اول همیشه این است : « خدا همیشه با ماست »پس بخوانش با لبخند...
باید تعبیرش رو بلد باشی. من اگه بلد بودم دنبال فال نبودم

تو اینترنت سرچ کن .فال حافظ با تفسیر 

براش توحید میخونی ؟باهاش ارتباط قلبی بگیر بخدا من یه بار گرفتم ولی تو دلم مسخره کردم دوباره گرفتم .ف ...

اره میخونم براش ولی خب

🔴توجه توجه 🔴کاربری دست دو نفر خودم خواهرم🙃🙃 من  حسابم زهمه مردم این شهرجداست من امیدم بخدا بعد 👈خداهم بخداست 👉