2733
2739

وای مهتاب عالیه. دمش گرم. بد اخلاق هست ولی فوق العاده عالیه. یعنی من واسه برگشت عشقم از ده نفر فال گرفتم همه گفتن برمیگرده ولی مهتاب یه کلام گفت محاله برگرده و شش ماه نشد دیدم راست گفته و اون عوضی زن گرفته. درسته اولش ازش بدم اومد که چرا میگه برنمیگرده و فحشش دادم ولی وقتی دیدم دوستم زن گرفته زنگ زدم حلالیت گرفتم از مهتاب. لامصب میزنه وسط خال

اتفاقا منم دقیق برعکس شما بودم. همه فالگیرا میگفتن که دارم توهم میزنم و طرف دوستم نداره ولی مهتاب میگفت بخدا با هم ازدواج دارید و واقعا حرف مهتاب راست بود و باهاش ازدواج کردم. الان دوتا بچه دارم و تمام اینارو مهتاب ده سال قبل بهم گفته بود. واقعا تنها بدیش اخلاقشه که یه کم تنده. مثلا دوبار پشت هم زنگ بزنی حتما بلاک میکنه. اعصاب تعطیله ولی فالهاش دقیق و عالیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترداییم مهتاب رو بهم معرفی کرد. معمولا خیلی از فالگیرا برای مردها فال نمیگیرن ولی مهتاب هم خیلی خوب و دقیق میگه و هم عین خواهر هوامو داشت وقتایی که با عشقم دعوام میشد و خیلی خوب راهنماییم میکرد. درسته تخفیف نمیده و گرونه فالهاش ولی ارزششو داره

منم واسه زندگیم پیش مهتاب گرفتم. یه نفر رو میخواستم بدونم نظرش چیه و آینده داریم یا نه. خیلی امیدوار بودم که بتونم بهش برسم. ولی مهتاب همون لحظه اول اسمشو گفت و بهم گفت دروغگوئه. ناراحت شدم و گفتم اشتباه میکنی. بعد از دو ماه به حرفش رسیدم.تازه فهمیدم این آقا به دو نفر دیگه هم همون دروغهایی که به من گفته بوده رو گفته. بعد از یه مدت با یکی دیگه آشنا شدم و بازم فال گرفتم. این بار گفت دوستت داره و بهم میرسید. و واقعا همون اتفاق برام افتاد. خدایی مهتاب دقیق میگه. شاید اولش از حرفش خوشت نیاد ولی بعد اینکه میبینی اتفاق افتاده خوشت میاد

2728

وایییییی خیلی کیف کردم. چقدر دقیق بود فال مهتاب. برا داداشم و زنش گرفتم. یعنی دقیق دقیق بود. برا خودم گرفتم عالی بود. برا دخترم گرفتم دقیق رشته ش رو گفت. ولی هزار تومن هم تخفیف نداد. البته حلالش باشه. خیلی دقیق میگه

مهتاب رو هر کی پیشش فال بگیره تا آخر عمر دیگه پیش بقیه فالگیرا فال نمیگیره. انقدر عالی میگه که معتادش میشی. بنظر من هر چقدر پول بگیره ارزش داره

من گاهی روزی دو بار بهش زنگ میزنم. البته بیشتر مواقع تک نیت میگیرم.

من با عشقم بهم رسیدیم و اینو چند سال پیش من از چندتا فال گیر پرسیدم. همه میگفتن نمیرسید و دوستت نداره و خیانت میکنه و از این چرت و پرتها. ولی مهتاب از همون اول گفت دیر میشه ولی قطعا ازدواج دارید. و واقعا به  حرفش رسیدم. الانم فقط میگم مهتاب 09196518128

2740

من تو یه وضعیت بد قرار گرفتم و با اینکه همسر داشتم عاشق شخص دیگه ای شدم. جالبه بعدش همسرم رو هم خیلی دوست داشتم و یهویی انگار جرقه عشق همسر هم برام روشن شد. بدجور ناتکلیف شده بودم که چکار کنم. مهتاب انقدر قشنگ تا 7 سال بعدم رو بهم گفت که باورتون نمیشه. خدایی دقت فالش عالیه. من بهش اطمینان کردم و الان هم پشیمون نیستم. خیلی قدرتمنده این خانوم. حلالش باشه           

همسایه ما یه شوهر صیغه ای داشت که هی میذاشت و میرفت. اینم بنده خدا مستاصل میشد که آینده ش بالاخره با این چی میشه. مهتاب گفت این آدم عمرش به سال نمیکشه و یه نفر دیگه میاد و باهات ازدواج میکنه. این خانمه کلی نفرین کرد که چرا گفته میمیره. بعدش که شوهر صیغه ایش مرد هنگ کردیم. به فاصله خیلی نزدیک دوباره شوهر کرد و با مشخصاتی که مهتاب گفته بود. یعنی هممون مات زده بودیم که چجوری همونی شد که مهتاب گفته بود 09196518128

مهتاب عالیه. منم از مشتریهای پرو پا قرص مهتابم. هیچکدوم از فالگیرا به پای مهتاب نمیرسن. بینظیره خدایی. انقدر دقیق میگه که آدم هنگ میکنه. مثلا میگه فلان جا مهمونیه و اینا دارن فلان کارو میکنن. بعد میبینی عین حقیقت بوده. شماره مهتاب 09196518128

من تو کل فالگیرا از همه بهتر و دقیق تر خانم تاجیک رو دوست دارم. فقط ایشون با واتساپ کار میکنه و تلفنش خاموشه. ولی بینهایت دقت فالهاش عالیه. تمام زندگی رو نمیگه. فقط موضوعی که مشغول کرده فکرتو میگه و همین باعث میشه مشتریهاش با هیچ فالگیری عوضش نکنن. بقیه کلی چرت و پرت میگن 09375894622 فقط واتساپ داره

من بین همسرم و دوستم مونده بودم. دقیقا هردو رو دوس داشتم و نمیتونستم از هیچکدوم بگذرم. از خانم تاجیک که فالمو گرفتم گفت تا دو سال دیگه هم شوهرت فوت داره و دوستت هم ترکت میکنه. ازش بدم اومد و گفتم اراجیف میگه. سه سال نگذشته بود همه حرفا اتفاق افتاد و یاد حرف تاجیک افتادم که اونوقت که گفت من ناراحت شدم و باور نکرده بودم. خانم تاجیک بینظیره 09375894622

وااااااای مرسی بچه ها جونم. مهتاب واقعا بینظیر بود. خدایی دمتون گرم. حیف عصبانی و بداخلاقه ولی واقعا ترکوند منو . بینهایت دقیق و عالی بود. یه چیز خیلی جالب برام این بود که یه چیزی رو که حتی مادرم هم نمیدونست رو بهم گفت. یعنی فقط باید گفت سگ تو روحت لامصب. فکر کنم جن داشته باشه. چون فالهاش انقدر نمیتونه این چیزارو بگه. شماره مهتاب 09196518128