2737
2734

من توی این شرایط یا اینکه میدونم ریسکه گذاشتم توی بورس

دیگه هرچی خدا بخواد

ولی شما میتونید پول بدین ب کسی ماهانه پنج درصد صودش بگیرید

امضام خوندی یه صلوات واسم بفرست⁦🙏🏻⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

البته اگه میخای دغدغه نداشته باشی صندوق های درآمد ثابت و سهامی و مختلط و ....اینام هست

بورسم هست احتمالش زیاده رشد کنه

طلا هم میتونی بخری هم زینته هم سرمایه

چیز دیگه به ذهنم بیاد میگم باز،خودت به چی گرایش داری؟

من توی این شرایط یا اینکه میدونم ریسکه گذاشتم توی بورس دیگه هرچی خدا بخواد ولی شما میتونید پول بدی ...

پول توی بورس دارم.ولی وقتش رو ندارم که سهام رو جا به جا کنم....و اینکه آینده خوبی براش پیش بینی نمیشه

👶👶👶
2740
پول توی بورس دارم.ولی وقتش رو ندارم که سهام رو جا به جا کنم....و اینکه آینده خوبی براش پیش بینی نمیش ...

والا توی این اوضاع نمیشه کاری کرد ب کسب کاری زد مردم اینقد دستشون خالی ضده ک خرید ب اونصورت نیست

مغازه بگیری فردا یاز میبندن کرایش میفته گردنت 

مجبوری اینجا گذاشتم

ولی خوب من جا ب جا میکنم همیشه وقت میزارم

امضام خوندی یه صلوات واسم بفرست⁦🙏🏻⁩
البته اگه میخای دغدغه نداشته باشی صندوق های درآمد ثابت و سهامی و مختلط و ....اینام هست بورسم هست ...

طلا موقع فروش خیلی ازش کم میشه.

ولی یه نفر گفت خرید شمش بهتره.اجرت کم نمیشه

👶👶👶
طلا موقع فروش خیلی ازش کم میشه. ولی یه نفر گفت خرید شمش بهتره.اجرت کم نمیشه

آره میتونی آبشده خرید فروش کنی

ما یه مدت آب شده خرید فروش کردیم خوب بود اما ریسک کردیم اعتباری کردیم ضرر کردیم دست دلمون سرد شد  

در مورد صندوق های در آمد ثابت توضیح میدی ممنون؟

مثلا من خودم پارسال صد تومن گذاشتم تو صندوق سهامی، حالا اسمشو نمیگم تبلیغش نشه، توی این وضعی ک هممون شاهدش بودیم طی ۱سال گذشته که اکثرا نصف پولشون یا کمتر و بیشتر از دست دادن و خیلیا هنوزم تو صف فروش هستن این صندوق نذاشت اصلا پولم ضرر کنه

سود نکردم اما ضررم نکردم در واقع پولمو نجات داد

درآمو ثابت هم ک از بانک بهتره سودش ماهیانه یه سودی میده بهت

2706