2733
2734
عنوان

یه پسر 6 ساله دارم.فرزند دوم اره یا نه؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من پسرم داره میره تو ۶ سال

دخترم دوماهه دنیا اومده 😍😍

وای چقدر شیرینه 😍😍اگه قطعی شد که باردار شی

برو تحت نظر دکتر دختر بیاری

نفسه نفس

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
من با خاهرم ۹ سال اختلاف سنی دارم  الان که سنم زیاد شده انقد فاصله سنی رو حس نمیکنم  ولی ...

خب منم میترسم بیارم بازم احساس تنهایی کنن 

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
۶سال اصلا زیاد نیست😐

ما ۱۰ سال اختلاف داریم خیلیییی هم خوبیم با هم😂

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2740
۶سال اصلا زیاد نیست😐

زیاده اتفاقا

بچه کوچیکه بشه 10 سالش بزرگه 16 سالش میشه اصلا سناشون بهم دیه نمیخوره

مشاور کنکورم .اگه مشکل مالی داری با هزینه کم مشاوره میدم(خودم دانش اموز دارم منتها این امکان رو برای این گذاشتم که مشکل مالی باعث نشه کسی نتونه پیشرفت کنه😊)
من پسرم داره میره تو ۶ سال دخترم دوماهه دنیا اومده 😍😍 وای چقدر شیرینه 😍😍اگه قطعی شد که بارد ...

جنسیتش برام مهم نیست. با هم چجوریکنار میان با این تفاوت سنی؟؟؟ 

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
تفاوتشو زیاده میترسم اون موقع دوتا بچه تنها داشته باشم

من تفاوت سنی کمو دوست نداشتم الان دخترم انقد ذوق داره که نگو😍

من با خواهرم ۱۱ سال اختلاف سنی داریم انقد باهم خوبیم عین دو تا دوست 😍

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
تفاوتشو زیاده میترسم اون موقع دوتا بچه تنها داشته باشم

تفاوتشون زیاد نیست

من با خواهرام نزدیک ۸ سال تفاوت سنی دارم اما خیلی صمیمی هستیم و اگه نبودن شاید خیلی تنها میشدم

{ خانم هستم }

اولی و سومیم ۸ سال اختلاف سنی دارن ببین ینی عاشقااااانه دوسش داره چنان قربون صدقش میره مواظبشه هرچی بخوره باید اول ب داداش کوچولوش بده، همبازی نمیشن ولی بازم خیلی خوبه بیار حتما

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
2706