2703
2553

از لحاظ مالی مشکل نداریم. چون فاصله سنی زیاد میشه دو دلم. شما بودید میاوردید؟؟ دلیل بگید حتما

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اینم بگم 28 سالمه و همسرم 35

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
اره

دلیلت چیه گلم. فاصله خیلی زیاده

2714

اره ۶ سال خوبه بزرگتر بشه اعصابش برای بچه کوچکتر از خودش نمیکشه ممکنه دعوا داشته باشن

لطفا لایکم نکنین اگ چیزی نمیگین 😠میشه برا گل روی امام خوبی ها یه صلوات بفرستین؟😍😍                       
دلیلت چیه گلم. فاصله خیلی زیاده

زیاد نیس خوبه

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤️                                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری🌹🙏
هر چه فاصله‌ی سنی کمتر بهتر

الان دیگه کمتر معنی نداره. تا بیاد پسر اولم هفت سالشه اصلا توی یه دنیا نیستن همبازی نیستن

2706