2737
2739
عنوان

دعوا سر آزمایش بارداری

161 بازدید | 10 پست

۴ سال زندگیمو تباه کردم . یه بچه کوچیک دارم دومی رو ناخواسته باردار شدم رفتم مرکز بهداشت آزمایش نوشت و گفت چرا الان که ۵ ماهته اومدی باید سه ماهه اول میدادی. شوهرم فوری زنگ زد به مادرش اونم گفت نمیخواد بده . منم رفتم دادم حالا دعوا که غلط کردی دادی چرا دادی زیرآبی میری لازم نبود بدی ولخرجی عقل نداری هرچی از دهنش دراومد بهم گفت. خسته شدم از دستش اختلاف کم نداریم چند بار میخواستم اقدام کنم برای طلاق ولی خانواده ام حامی نیستن هیچکی رو ندارم به دادم برسه دوتا بچه رو هم بدبخت کردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو ماه 5 دیگه لازم نبوده ازمایش بارداری بدی وقتی مشخصه ک باردار هستی..البته ک هزینه زیادی نداره و بحث اونا هم هزینه نیست.ولی خب بهتر بود به حرفشون گوش میدادی ک فک نکنن سر خود و اب زیر کاهی.درسته تو یه مادری و دوس داری برا سلامتی بچه ات هر کاری بکنی..ولی خب هر اقدامی رو با مشورت شوهرت انجام بده گفت نه یا راضیش کن یا انجام نده..خیلی زندگی رو براخودتون سخت نکنین

یک زمان غافل شدم صد سال راهم دورشد**آنقدر بیراهه رفتم تا دوچشمم کور شد(الهی مرا از رحمت خود ناامید مکن-خدایا در اوج نا امیدی و بی پناهی پناهم باش)هر وقت اومدیم برا خودمون یه هدف تشکیل دادیم خوردیم به سنگ و افتادیم زمین ...انگار یا هدف به ما نیومده یا ما به هدف نمیایم...زندگی را بی هدف دوس دارم...خدایا دمت گرم خودت منو به سمت یه هدفی پیش ببر منم راضی ام به رضای تو  
تو ماه 5 دیگه لازم نبوده ازمایش بارداری بدی وقتی مشخصه ک باردار هستی..البته ک هزینه زیادی نداره و بح ...

آزمایش بارداری نداده که بابا

احتمالا چکاب یا غربالگری بودی

در روزگاری دوستت دارم که عشق نمی شناسد
2738
تو ماه 5 دیگه لازم نبوده ازمایش بارداری بدی وقتی مشخصه ک باردار هستی..البته ک هزینه زیادی نداره و بح ...

آزمایش های غربالگری بود که دکتر مرکز بهداشت ازم پرسید گفتم ندادم و حتی دعوام کرد چرا ندادی باید چک بشه قند خون و ...