2737
2739
عنوان

کیا ۳ تا بچه دارن خیلی داغونم میاید

| مشاهده متن کامل بحث + 34172 بازدید | 565 پست
حرف غلطیه... من بیماری خود ایمنی دارم و کبدم داشت از بین میرفت... خداخواسته باردار شدم، به خاطر بارد ...

من مشکل کیست داشتم به علاوه مشکلات دیگه که با بارداری و زایمان طبیعی از بین رفت.اگر بارداری و زایمان نبود باید کلی خرج میکردم واسه دارو یا ممکنه به عمل هم می رسید.قربون خدا برم که توی عصر به ظاهر مدرن امروز و ادعای پیشرفت علم،هنوز شک داریم به حکمتهای خدا.

تازه من خیلی قبل از بارداری کم وزن بودم.بخاطر پروسه بارداری و زایمان و شیردهی خیلی الآن راضیم.حتی معده دردهای وحشتناکی داشتم که بارداری اثر خوبی روی بهبودی داشت.

مستقیما منظورم شما نبودی گلم.کلی گفتم.

چی بگم والا من تو یکیش موندم خدا بهتون توان بده  باید به فکر ایندشونم باشیم همیشه که اینقدری ن ...

تو این دوره زمونه اونی که بچه دار میشه قطعا فکر آینده شو میکنه مشکل همینه ک آدما معیار ذهنی و معیار سنجش شون باهم فرق داره بعد میشینن حرف میزنن قضاوت میکنن شاید یکی مثل شما همون ی دونه رو بتونه ب ی جا برسونه ولی بیشتر از ی دونه رو نه ولی همه که مثل هم نیستن عزیزم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
کو ت هرسال پشت سر هم بچه بیار ببینم بازم بدنت خوبه.. والا آدم یکی میاره مث قبلش نیس. اون ک باشه 4 یا ...

ببین عزیزم اخلاق خوش آدمو سرحال نگه میداره شوهر خوب آدمو سرحال نگه میداره حرص و جوش و ناراحتی و غم وغصه آدمو پیر میکنه ب خدا زایمان آدمو نمیندازه این ی باور غلطه

اینایی ک بعد زایمان هپلی میشن ب خودشون نمیرسن مدلشونه زن باید هرچی میره جلوتر بی بچه با بچه برای آراستگی و شادابی خودش تلاش کنه و برسه

من خواهرم ی بچه داره ولی خیلی چهرش افتاده از بس ک خانواده شوهرش مزخرفن ولی من الان سومی رم باردارم هیچ چیزی از شادابیم کم نشده

دروغ نگم شکمم یکم بد شده ولی بعد از دو سه سال میخوام عمل کنم شکممو اونم چون خودم حساسم وگرنه ب اونم ب خاطر مادر شدنمه بلخره آدم ی چیزی باید بده ک ی چیزی بدست بیاره این قانونه طبیعته

اسی حرفهات دلگرم کننده هست.خدا کمکت کنه. نقش مادری خیلی با ارزشه.متأسفانه بدترین چیزی که ته دل آدم ...

بله عزیزم بچه داری رسالتیه ک ب دوشمون نهاده شده و ان شاالله با سعی و تلاش و اخلاق آدم بچه های خوبی ام تربیت و تحویل جامعه بده ب حرف دیگران اهمیت نده منم دیگه نمیدم با بچه هات هم بازی شو بچگی کن بچه شو دنیاشون خیلی ام قشنگه 

تو این دوره زمونه اونی که بچه دار میشه قطعا فکر آینده شو میکنه مشکل همینه ک آدما معیار ذهنی و معیار ...

چه عرض کنم 

هر جور خیر و صلاحتونه 

ان شاالله اینده دار باشن بچه هاتون 

ولی مثلا سال۹۴ یک درصد احتمال میدادیم که اوضاع اقتصادی اینمدلی بشه که الان هس؟!انصافا نه 

واقع بین بودن خیلی خوبه 

2738
من که میخاستم بچه دوم رو بیارم کلی پشت سرم حرف زدن اما من گفتم مگه اینا میخان خرجش رو بدن یا شب بیدا ...

بله عزیزم حرف شما درسته ب خدا این دخالت و قضاوت اطرافیان نباشه بچه داری سخت نیست آدم در آرامش و آسودگی خاطر بچه هاشو بزرگ میکنه

یکی دوتا دختر داره ناراحته بعدی دختر شده ب خاطر چی حرف مردم

یکی دوتا پسر داره بعدی پسر شده ناراحته به خاطره چی حرف مردم من دوتا پسر دارم شاید باورتون نشه یکی دو نفر ی حرفی زدن ک واقعا قلبم ب درد اومد انگار ک حسرت دختر ب دلت میمونه ولی خداروشکر ک الان دختر دارم میشم حالا چون بارداری سوم دور از تصورشونه ی حرفه دیگه میزنن خلاصه میگم هرکاری کنی ی حرفی هست واقعا نباید اهمیت داد چون واقعا حرفشون باد هواست بذار بگن

من الان دخترم ۱۱ سالشه و دارم میبینم که چققققدر کمکم میکنه و هوای منو داره  خدا برات حفظش کنه& ...

وای خدا ان شاالله بیاد اون روزی که دختر منم بشه ده یازده ساله😍 خدا حفظش کنه براتون عزیزم

کو ت هرسال پشت سر هم بچه بیار ببینم بازم بدنت خوبه.. والا آدم یکی میاره مث قبلش نیس. اون ک باشه 4 یا ...

قدیمیا پشت هم بچه میاوردن سالم هم بودن

ناسالمی الانمون مال شب بیداریا و روز خ.ابیا و آت و.اشغال خوردنا و کوشیای سرطان زای وگرنه با نه تا بچه نادربزرگ من نود و چهارسالشه ده برابر من خدا بهش سلامتی داده نه پوکی استخوان داره نه هیچ عیب دیگه

بعدم آدم یه دختر یه پسر داشته باشه بازم دوتا بچه میخواد

چون دختر خو.اهر و پسر برادر لازم داره

و بچه هاشون خاله و عمو

من تو.دوستای الانم هم ندیدم کسی بچه بیاره پیر شده باشه

به دوست دارم هجده عروسی کرد الان سه تا بچه داره دکترا هم داره  سی و  چهار سالشه نگاه میکنی بیست و پنج بیشتر نمیخوره

الان با احتساب ده سال شما بابد پنجاه ساله به نظر میومد

دوست دیگم دوتا بچه داره دومی رو به دنیا آورد سرطان گرفت تمام بدنشو ولی چون از بقایای آنزیم های جنین در بدنش بود نمرد و زنده موند

اتفاقا خلاف حزف شما بخاطر آنزیم هایی که حنین در بدن مادر تولید میکنه خیلی بیماریها در بدن با اون.سلول های بنیادین از بین میره

مثل دوست من که بارداریش از مرگ حتمی نجاتش داد

چون طبیعت کاری میکنه که بچه کوچیک که به مادرش نیاز داره مادرش نمیره وبخاطر همین خداوند در بدن مادر تازه زا خیلی بیماریهارو اصلاح میکنه

منظورم اینه فقط ایشون نیست

اینو همه دنیا بهشون اثبات شده که زایمان خیلی دردهارو.از بین میبره

که اصلا اصطلاح شده میگن بچه بیاری خوب میشی!

مامان منم میگرن شدیدی داشت که درمان نمیشد

بعد بچه اولش بزای همیشه خوب شد

من خودم بچه ندارم فکر نکنی چون خودم دارم میخوام دفاع کنم

من حق رو میگم

میشه واسه اموات خودت و بابای من یه فاتحه بخونی🙏؟
الان یک سالو نیمشونه اوضاع روحیم تا حتی چند ماه بعد زایمانمم داغون بود مالی هم ب خدا باورت نمیشه ا ...

خذاروشکر پس روزای سختتون تموم شده. 

من حرف مردم برام مهم نیس اصلا فقط ترسم اینه هزینه 3تابچه رو نتونم تامین کنم، هرچند شوهرم خیلی تلاشگره ولی خب 2بچه کجا و 3 تا کجا. 

من خوشبخت ترین و خوش شانس ترین بانوی جهانم،خدایا شکرت❤❤❤
خذاروشکر پس روزای سختتون تموم شده.  من حرف مردم برام مهم نیس اصلا فقط ترسم اینه هزینه 3تابچه ر ...

خدا میرسونه عزیزم

هرانکس که دندان دهد نان دهد

میشه واسه اموات خودت و بابای من یه فاتحه بخونی🙏؟
2706