2737
2739

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ

بِسْمِ اللَّهِ خَیْرِ الاْسْماءِ بِسْمِ اللَّهِ رَبِّ الاْرْضِ وَ السَّمآءِ بِسْمِ اللَّهِ الَّذی لایَضُرُّ مَعَ اسْمِهِ سَمُّ وَلا دآءٌ

بِسْمِ اللَّهِ اَصْبَحْتُ وَ عَلَی اللَّهِ تَوَکَّلْتُ بِسْمِ اللَّهِ عَلی قَلْبی وَ نَفْسی بِسْمِ اللَّهِ عَلی دینی وَ عَقْلی

بِسْمِ اللَّهِ عَلی اَهْلی وَ مالی بِسْمِ اللَّهِ عَلی ما اَعْطانی رَبّی بِسْمِ اللَّهِ الَّذی لایَضُرُّ مَعَ اسْمِهِ شَیْءٌ فِی الاْرْضِ وَ لا فِی السَّماءِ وَ هُوَ السَّمیعُ الْعَلیمُ

اَللَّهُ اَللَّهُ رَبّی لا اُشْرِکُ بِهِ شَیْئاً اَللَّهُ اَکْبَرُ اَللَّهُ اَکْبَرُ وَ اَعَزُّ وَ اَجَلُّ مِمّا اَخافُ وَ اَحْذَرُ عَزَّ جارُکَ وَ جَلَّ ثَناؤُکَ وَلا اِلهَ غَیْرُکَ

اَللّهُمَّ اِنّی اَعُوذُ بِکَ مِنْ شَرِّ نَفْسی وَ منْ شَرِّ کُلِّ سُلْطانٍ شَدیدٍ وَ مِنْ شَرِّ کُلِّ شَیْطانٍ مَریدٍ وَ مِنْ شَرِّ کُلِّ جَبّارٍ عَنیدٍ وَ مِنْ شَرِّ قَضآءِ السّوُءِ

وَ مِنْ کُلِّ دابَّةٍ اَنْتَ آخِذٌ بِناصِیَتِها اِنَّکَ عَلی صِراطٍ مُسْتَقیمٍ وَ اَنْتَ عَلی کُلِّشَیْءٍ حَفیظٌ اِنَّ وَلِیِّیَ اللَّهُ الَّذی نَزَّلَ الْکِتابَ وَ هُوَ یَتَوَلَّی الصّالِحینَ

فَاِنْ تَوَلَّوْا فَقُلْ حَسْبِیَ اللَّهُ لا اِلهَ اِلاّ هُوَ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ وَ هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظیمِ»؛(بحارالأنوار، ج83، ص314)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنونم دوست عزیز، چطور خوندین و چندبار؟

من هرشب میخونم  و وقتایی که احساس خطر میگنم یا استرس دارم یا خواب بد دیدم خداروشکر همیشه جواب میده الیته در کنارش خیلی هم دعا میکنم و از خدا میخوام رفع بلا کنه  

2738
من هرشب میخونم  و وقتایی که احساس خطر میگنم یا استرس دارم یا خواب بد دیدم خداروشکر همیشه جواب م ...

من خیلی وقته مضطربم و ناخوداگاه و بدون جهت نگران فرزندم هستم ، صدقه میدم مرتب دعا میکنم اما نمیفهمم چرا آروم نمیشم 

من خیلی وقته مضطربم و ناخوداگاه و بدون جهت نگران فرزندم هستم ، صدقه میدم مرتب دعا میکنم اما نمیفهمم ...

صدقه و دعا خیلی خوبه عزیزم   با تمام وجود پسر تو به خدا بسپار و بگو مراقبش باشه و برات حفظش کنه فکرای منفی هم از سرت بیرون کن  میتونی تو نت بزنی دعای آرامش قلب

در ضمن من حسم گفت بچت پسره و نوشتم الان تو تاپیک قبلیات دیدم درست حدس زدم

چه جالب ، ممنونم ، من دائما در تلاشم که آروم باشم و به خدا توکل کنم اما نمیفهمم چرا تا یه کم اروم میشم دوباره استرس میاد سراغم ، دیگه دارم به فکر داروی اعصاب میفتم