2733
2739
عنوان

کی با این آهنگ خاطره داره🎧🎶📺

272 بازدید | 19 پست

لینک پخش

خاطر خودتو بنویس😍😍😍😍

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خودم اون زمان دلم میخواست با پسر عمه ام ازدواج کنم سنم خیلی کم بود😶😶😶😶😶

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 

نمیدونم😐

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

من هنوز گوش میدمش

خیلی قشنگه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2738
خودم اون زمان دلم میخواست با پسر عمه ام ازدواج کنم سنم خیلی کم بود😶😶😶😶😶

عجب خاطره ای😂😂😂😂😂

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

من اهنگ سوسن خانم ابرو کمون و ناری ناری و .... یادمه😅😅

هیچ خاطره ای بخصوصی ندارم فقط یه تیکه هایی از فیلمش یادمه ... مبهم .

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
کی با آهنگ سندی خاطره داره 😂😂😂  لعنتی آهنگاش اون بی احساس ترین افراد و میاره واسه رقص

من با این اهنگ زمانی ک سوم دبستان بودم میرقصیدم و تصور می‌کردم جلوم معلمم و پسرش نشستن ک روش کراش داشتم هی ام قر میدادم😂😂😂

من با این اهنگ زمانی ک سوم دبستان بودم میرقصیدم و تصور می‌کردم جلوم معلمم و پسرش نشستن ک روش کراش دا ...

واااای مثل من منم میرقصیدم حس میکردم تو جمم یا جلوی کسی که دوسش دارم چقد خز بودیم ما😂😂😂

2706