2703
2553
عنوان

کی با این آهنگ خاطره داره🎧🎶📺

270 بازدید | 19 پست

لینک پخش

خاطر خودتو بنویس😍😍😍😍

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خودم اون زمان دلم میخواست با پسر عمه ام ازدواج کنم سنم خیلی کم بود😶😶😶😶😶

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 

نمیدونم😐

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

من هنوز گوش میدمش

خیلی قشنگه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2714
خودم اون زمان دلم میخواست با پسر عمه ام ازدواج کنم سنم خیلی کم بود😶😶😶😶😶

عجب خاطره ای😂😂😂😂😂

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

من اهنگ سوسن خانم ابرو کمون و ناری ناری و .... یادمه😅😅

هیچ خاطره ای بخصوصی ندارم فقط یه تیکه هایی از فیلمش یادمه ... مبهم .

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
کی با آهنگ سندی خاطره داره 😂😂😂  لعنتی آهنگاش اون بی احساس ترین افراد و میاره واسه رقص

من با این اهنگ زمانی ک سوم دبستان بودم میرقصیدم و تصور می‌کردم جلوم معلمم و پسرش نشستن ک روش کراش داشتم هی ام قر میدادم😂😂😂

من با این اهنگ زمانی ک سوم دبستان بودم میرقصیدم و تصور می‌کردم جلوم معلمم و پسرش نشستن ک روش کراش دا ...

واااای مثل من منم میرقصیدم حس میکردم تو جمم یا جلوی کسی که دوسش دارم چقد خز بودیم ما😂😂😂

2706