2733
2739
عنوان

ابروهامو میکروبلیدینگ کردم افتضاااااااح شده😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1762 بازدید | 107 پست
ناموسا برا همه اینجوره؟ من از دیشبم فقط اشک میریزم😭😭

این روزا برای نود درصد کسانیکه میکرو تاتو میکنن هست .یک هفته صبر کن زخماش بریزه بعد تصمیم بگیر 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

روز اول مامان منم یجوری شده بود بابام بنده خدا همش میگفت چرا اخه اینجوری کردی اصلا بهت نمیاد 😅 ولی ...

مال مامانتم قرمز بود؟ مال من هم قرمزه هم خیلیییی پر رنگ

بیخیال گذشته ی رفته و آینده ی نامعلوم😍✨من میرسم به هرچی که میخوام❤خدا با منه😎حتی اگه همه رو به روم باشن اون پشتمه💎من همونم که هزار بارم زمین بخوره باز بچه پروعه و دو هزار بار بلند میشه😌💫
2731
زنیکه خر هی میگه درست میشه منتظرم درست نشد زنگ بزنم هرچی دهنمه بارش کنم😭

خب پس انشالله درست میشه

بهترین رنگ فیبروز بعد ار پی.

با توجه به عمقی که زده و پوست خودت و تواناییش درصدیش میریزه

2738

من گفتم رنگ ابروی خودم که قهوه ایه میخام زنیکه اشغال زده قرمز کرده😭😭😭😭

بیخیال گذشته ی رفته و آینده ی نامعلوم😍✨من میرسم به هرچی که میخوام❤خدا با منه😎حتی اگه همه رو به روم باشن اون پشتمه💎من همونم که هزار بارم زمین بخوره باز بچه پروعه و دو هزار بار بلند میشه😌💫
این دو سه روز بعدشه ولی همش رفت

چرا رفت؟ ترمیم رفتی؟ مال منم دقیقا مثل تو شده یکم بدتر

2706