2737
2739
عنوان

ابروهامو میکروبلیدینگ کردم افتضاااااااح شده😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1762 بازدید | 107 پست
مطمعنی؟ 😭هم از رنگش متنفرم هم از حالتش😭

صد در صد .شایدم اصلا هیچی نمونه ازش .اصل کار ترمیمه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند وقته زدی؟

یه مدت بگذره بهتر میشه و نیاز به ترمیم هم داره 

ترمیم رفتی؟

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
مطمعنی؟ 😭هم از رنگش متنفرم هم از حالتش😭

روز اول مامان منم یجوری شده بود بابام بنده خدا همش میگفت چرا اخه اینجوری کردی اصلا بهت نمیاد 😅 ولی الان دلت میخاد بشینی فقط ابروهاشو نگاه کنی خیلی خوب شده

Lifemusician،ابجی هروقت اومدی بهم پیام بده خیلی دلم برات تنگ شده 😊فکر نمیکردم انقد یهویی منو بزاری و بری ، ان شالله هرجا هستی سالم و شاد باشی 🥰
2731
چند روزه زدی؟اره تا هفت روز بعد شروع میکنن ریختن ...

یعنی کلا میریزه میره؟ همون بهتر مرده شور برده

بیخیال گذشته ی رفته و آینده ی نامعلوم😍✨من میرسم به هرچی که میخوام❤خدا با منه😎حتی اگه همه رو به روم باشن اون پشتمه💎من همونم که هزار بارم زمین بخوره باز بچه پروعه و دو هزار بار بلند میشه😌💫
2740
ریموو با توجه به قرمز بودنش خیلی سخت و پرهزینه ست حداقل زنگ بزن چهارتا فحش بده قطع کن

زنیکه خر هی میگه درست میشه منتظرم درست نشد زنگ بزنم هرچی دهنمه بارش کنم😭

بیخیال گذشته ی رفته و آینده ی نامعلوم😍✨من میرسم به هرچی که میخوام❤خدا با منه😎حتی اگه همه رو به روم باشن اون پشتمه💎من همونم که هزار بارم زمین بخوره باز بچه پروعه و دو هزار بار بلند میشه😌💫
الان زوده ها. دو سه روز بگذره معلوم میشه. بعدش میشه ترمیم کرد ناراحتی ندارع که

من غلط بکنم ترمیمشم بکنم

2706