2733
2739
آره خب دیگه خیلی برم مهمه تا جایی ک بتونم تلاشمو میکنم 😕

آفرین دختر خوب مهم اینه که تمام تلاشت رو کردی 

دیگه نتیجه هرچی شد شد 

تابستون درس خوندی ؟ 😄😄

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همبنطور خودمم نزدم هنوز

ماهم نزدیم چهل روز پیش کرونا گرفتیم 😔

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2728
جانه من؟؟ خاک برسرم مگ از ابان حضوری نبود؟؟ اجباری مهر  ؟

😄😄😄😄😄

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
اخه چند تا حرف شد یکی میگ از ابان یکی میگه ن مهر کلا مجازی ای باباللللل😭😂

خلاصه که باز میشه 

شما اماده باش 😄

2740
اخه چند تا حرف شد یکی میگ از ابان یکی میگه ن مهر کلا مجازی ای باباللللل😭😂

ای بابالللل؟😂😂😂میگم اروم‌باش واسه همینه دیگ😂☹

ارع دقیقا 

🔴واکسیناسیون دانش‌آموزان از دو هعته آینده

دکتر عین اللهی در حاشیه دیدار فرماندهان ارتش:
◽️در دو هفته آینده، واکسیناسیون دانش آموزان را آغاز می‌کنیم تا بعد از انجام واکسیناسیون، شاهد بازگشایی مدارس نیز باشیم.

◽️با توجه به واردات مقدار زیادی واکسن در روزهای گذشته و استمرار آن در روزها و هفته های آتی، واکسیناسیون با سرعت انجام می‌شود.

◽️برنامه ما واکسیناسیون افراد ۶ تا ۱۸ سال یا  سن مدرسه است.

@kafiha

♥️...♡
خلاصه که باز میشه  شما اماده باش 😄

امادگیشوو ک اوکیه همه چی حتی امسال کوله ایی ک خیلی عاشقش بودم مامانم خرید 😂

منتهی میدونیی من نمیخوام از اللن برمممممننم

اباننننن وای سرویس دربستی شدم

منم نهمم ولی اگه مدارس باز بشع هیچیییی بلد نیستم هیچییی همش با تقلب پیش رفتم☹😂😂😂

نهم اسونه زود راه میفتی نگران نباش

دخترم:/ s کاربریم حذف شده  کاربری دس دو نفره
2706