2737
2734
آره خب دیگه خیلی برم مهمه تا جایی ک بتونم تلاشمو میکنم 😕

آفرین دختر خوب مهم اینه که تمام تلاشت رو کردی 

دیگه نتیجه هرچی شد شد 

تابستون درس خوندی ؟ 😄😄

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم همبنطور خودمم نزدم هنوز

ماهم نزدیم چهل روز پیش کرونا گرفتیم 😔

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2731
جانه من؟؟ خاک برسرم مگ از ابان حضوری نبود؟؟ اجباری مهر  ؟

😄😄😄😄😄

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
اخه چند تا حرف شد یکی میگ از ابان یکی میگه ن مهر کلا مجازی ای باباللللل😭😂

خلاصه که باز میشه 

شما اماده باش 😄

2738
اخه چند تا حرف شد یکی میگ از ابان یکی میگه ن مهر کلا مجازی ای باباللللل😭😂

ای بابالللل؟😂😂😂میگم اروم‌باش واسه همینه دیگ😂☹

ارع دقیقا 

🔴واکسیناسیون دانش‌آموزان از دو هعته آینده

دکتر عین اللهی در حاشیه دیدار فرماندهان ارتش:
◽️در دو هفته آینده، واکسیناسیون دانش آموزان را آغاز می‌کنیم تا بعد از انجام واکسیناسیون، شاهد بازگشایی مدارس نیز باشیم.

◽️با توجه به واردات مقدار زیادی واکسن در روزهای گذشته و استمرار آن در روزها و هفته های آتی، واکسیناسیون با سرعت انجام می‌شود.

◽️برنامه ما واکسیناسیون افراد ۶ تا ۱۸ سال یا  سن مدرسه است.

@kafiha

♥️...♡
خلاصه که باز میشه  شما اماده باش 😄

امادگیشوو ک اوکیه همه چی حتی امسال کوله ایی ک خیلی عاشقش بودم مامانم خرید 😂

منتهی میدونیی من نمیخوام از اللن برمممممننم

اباننننن وای سرویس دربستی شدم

منم نهمم ولی اگه مدارس باز بشع هیچیییی بلد نیستم هیچییی همش با تقلب پیش رفتم☹😂😂😂

نهم اسونه زود راه میفتی نگران نباش

دخترم:/ s کاربریم حذف شده  کاربری دس دو نفره
2706