2737
2734
عنوان

دارم میمیرم از درد

179 بازدید | 16 پست

حالم واقعا بده دل‌پیچه و اسهال امونمو بریده دو روزه هیچی نمیتونم بخورم معده دردم دارم دخترم شیر خواره نکنه از من بگیره الان میرم دکتر به نظرتون واگیر داره ؟ آخه می‌خوام نزدیک خانوادم نشم ولی موندم دخترمو پیش کی بذارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید کرونا گوارشی رعایت کن انشالله بهتر میشی 💕

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

سلام.اول نترس بچه ات نمیگیره.نهایت ماسک بزن.دیفنوکسلات برا اسهال.قرص دمیترون برا تهوع و استفراغ.زده به گوارشت.ان شالله تنفسی نیستی.بچت هم نهایت بگیره گوارشی خفیف رد میکنه

2738
آخه مجبورم برم پیش خانوادم واگیر داره؟

اره ماسک بزن تو یه اتاق تنها باش توالت هم استفاده می کنی قشنگ بشوربدش

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
تب ندارم اصلا اینقدر آب بدنم کم شده شیر ندارم

مایعات زیاد بخور   پودر او ار اس   دراب حل کن   و  قطره شیرافزا   از داروخانه بگیر  بخور . اگر  چند روزی هست که  بیرون روی داشتی  دیگه میتونی با  کته وماست وهویج پخته   جلوی بیرون رویتو بگیری.  

2706