2733
2734
الان همچنان سینه هام شدید درد میکنن زیردلم هراز گاهی درد ریز میگیره ول میکنه تونرفتی هنوزسونو؟؟؟

ای وای پس بارداری دیگه 🥲🥺 

من نه چهارده سیکلم دو شنبه میشه ک میرم ببینم فرق کرده وضعیت یا نه خداکنع منم فولی خوب داشته باشم دیگه

الان ک هیچ علائم از تخمک گذاری ندارم ن ترشح دارم ن درد زیر شکم شما قبل اینکه بری سونو ترشح داشتی؟ یا بعدش؟ 

بعد چند دوره رفتی؟

♥️
ای وای پس بارداری دیگه 🥲🥺  من نه چهارده سیکلم دو شنبه میشه ک میرم ببینم فرق کرده وضعیت یا نه ...

نمیدونم میترسم امیدوار بشم بخوره تو ذوقم🥲 من ترشح نداشتم قبل سونو روز۱۴ ب بعد ترشحم شروع شد و دل درد ک فهمیدم تخمک داره ازاد میشه و مابین همون دردا رفتم اقدام😑😂 مطمئن باش توام حتما نتیجه میگیری یکشنبه برو سونو۱۳سیکلت

صبورانه درانتظار فرزند🥲🤲🏼بالاخره درتاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۳ بیبی چک منم مثبت شد🥺خدایاشکرت 😍🤲🏼🤰۱۴۰۲/۵/۳۱پسرعزیزم بدنیااومدوبه زندگیمون روشنایی بخشید🥹💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم میترسم امیدوار بشم بخوره تو ذوقم🥲 من ترشح نداشتم قبل سونو روز۱۴ ب بعد ترشحم شروع شد و دل در ...

پس امید وار باشم از اینکه ترشح ندارم الان خخخخ ،هنوزم اوابوست رو مصرف می‌کنی یا قطع کردی؟

♥️
پس امید وار باشم از اینکه ترشح ندارم الان خخخخ ،هنوزم اوابوست رو مصرف می‌کنی یا قطع کردی؟

اره هنوز زوده برا ترشح. نه دیگه دکتر گف نخور

صبورانه درانتظار فرزند🥲🤲🏼بالاخره درتاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۳ بیبی چک منم مثبت شد🥺خدایاشکرت 😍🤲🏼🤰۱۴۰۲/۵/۳۱پسرعزیزم بدنیااومدوبه زندگیمون روشنایی بخشید🥹💜
2728
سلام عزیزم،شما تنبلی تخمدان داشتی؟ چند وقت اقدام بودی؟ 

سلام بله عزیزم فولی هام ریز بودن ۱۰ماه اقدام بودم.ماه اخر کلومیفن خوردم بهمراهش اوابوست 

سلام بله عزیزم فولی هام ریز بودن ۱۰ماه اقدام بودم.ماه اخر کلومیفن خوردم بهمراهش اوابوست 

ان شاالله به سلامتی نی نیتو بغل بگیری

برای منم دعا کن، ۵ ساله منتظرم

این ماه این دارو رو میخورم ببینم چی میشه.

کاش دل منم شاد بشه

میشه برای مامان شدنم یک صلوات بفرستید.خدایا صبرم تموم شده🥺😍
ان شاالله به سلامتی نی نیتو بغل بگیری برای منم دعا کن، ۵ ساله منتظرم این ماه این دارو رو میخورم بب ...

ممنوم عزیزم.ان شاالله شمام بزودی نتیجه میگیری.این قرص خیلی خوبه چندین نفر از اطرفیان من استفاده کردن و باردارشدن شماام مطمئن باش باردارمیشی ب امیدخدا

2740
ممنوم عزیزم.ان شاالله شمام بزودی نتیجه میگیری.این قرص خیلی خوبه چندین نفر از اطرفیان من استفاده کردن ...

فدات عزیزم

ان شاالله 

میشه برای مامان شدنم یک صلوات بفرستید.خدایا صبرم تموم شده🥺😍
سلام عزیزم اره رفتم فولی ۲۲و۲۳داشتم دکترگف عالیه

سلام عزیزم ببخشید تو از چ موقع قرص اووبوست خوردی و روزی چن تا خوردی ؟

من پلی کیستم، این ماه پریود نشدم و باردار نبودم، رفتم دکتر ، برام آمپول نوشته ، منتظرم ک پریود بشم ، حالا بنظرت از الان کپسول اووبوست رو بخورم یا بزارم بعد از پریود شدن؟

سلام عزیزم ببخشید تو از چ موقع قرص اووبوست خوردی و روزی چن تا خوردی ؟ من پلی کیستم، این ماه پریود ن ...

سلام عزیزم من دقیق۳۰روز خوردم ۱۵روز یکی بعداون روزی دوتاصبح و شب میخوردم تازمان تخمک گذاریم..شماام ازهمین الان شروع کن بخور۱۳سیکلت برو سونو اگ فولی خوب داشتی ک دیگه ادامه نده اگ فولی خوب نداشتی بازم ادامه بده تاماه بعد..راستی من اوابوست با کلومیفن خوردما..

سلام عزیزم من دقیق۳۰روز خوردم ۱۵روز یکی بعداون روزی دوتاصبح و شب میخوردم تازمان تخمک گذاریم..شماام ا ...

من پریود نشدم هنوز ، الان ۶ روزه آمپول زدم و پریود نشدم ،من قبل سابقه نداشتم پریود نشم، از ۴ ماه پیش ک فقط یه بار قرص اورژانسی خوردم دیگه اینطور شد ، تو این چهار ماه فقط یه بار پریود شدم اونم با آمپول 😭

سلام عزیزم من دقیق۳۰روز خوردم ۱۵روز یکی بعداون روزی دوتاصبح و شب میخوردم تازمان تخمک گذاریم..شماام ا ...

قرصا رو باید روی تایم دقیق مصرف کنیم؟ من اوبووست و اینفولیک بهم داده، بنظرت اینفولیک ک داده ، اسید فولیک هم بخورم همراهش ؟ یا چون خودش داره بسه

2706