2737
2739
نمیخام بگم ولی مث سگ پشیمونم مرگ چرا سراغم نمیاد راحت شم بخدا راضیم اینم بگم در تمام طول زندگیم اذیت ...

در خواست دوستی میدم بیا خصوصی بگو بهم

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من همیشه ب خدا مسپاردم همیشه پری روز فهمیدیم مردی که زندگی مامان بابام رو از هم پاشید و جدا شدن بعد از 20 سال دو تا دختر داشت یکی 10 یکی 8 زده زنشو خفه کرده افتاده زندان میخوان عدامش کنن دو تا دخترش آواره شدن منو خواهرمو آواره کرد زندگیمون رو پاشید خدا جوابشو داد. 

و یکی دیگه بود خیلی اذیت می‌کرد دخالت می‌کرد تو زندگیمون کاری کرد که باز بابام طلاق بگیره هر دفعه میرفت شهر دیگه میومد خواهرش هم می‌برد که نامادری بود. اونم خبر رسیده که شوهرش زن گرفته سرش داره طلاق میگیره 

چند وقت پیشم مادر بزرگم اومد طلا هاشو تقسیم کرد بین نوه هاش ب همه داد جز من خیلی دلم شکست خیلی اومد بود سهمیه منو داده بود ب دختر عموم که قبلا سهمیشو داده بود خدا جوابشو داد زن عموم هر چی داشت و نداشت خدا ازش گرفت 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اخه چجوری میشه حس انتقام رو کنترل کرد کاری نکرد من که اصلا نمیتونم😑

والا این همه میگن واگذار کن به خدا 

همه ائمه که خودشون انتقام میگرفتن!!!!!!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در خواست دوستی میدم بیا خصوصی بگو بهم

نه نمیگم شرمنده دیگه نمیخام بیشتر عذاب بکشم

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
2731
اگه خیلی دلتو سوزونده باشه در حدی که تا صبح اشک ریخته باشی و آه بکشی مطمئن باش قسر در نمیره و خدا حا ...

شب و تا صبح اشک نریختم ولی قلبم و خیلی شکوندن جوونیمو نابود کردن و منو تو شرایط سخت ول کردن و من الان انقدر پر از کینه هستم که از خدا میخام حتما جوابشونو بده چون ذهنمو بدجور بهم ریختن اصلا آرامش ندارم ازبس ناراحتم . من تا حالا فقط یک بار یکیو نفرین کردم و بعد دو سال نفرینم گرفت الانم این دومیشه

اره من خودمم همینجورم درواقع عاشق انتقامم ولی چون حوصله‌شو ندارم میگم ولش کن سپردم ب خدا بنظرم آدم ...

عیب ندارع خواهری بذار بگن دور از جون همه آب دریا با دهن سگ نجس نمیشه  اگه ما انتقام بگیریم میشیم مثل خودشون بی ارزش و بی شخصیت

من همیشه ب خدا مسپاردم همیشه پری روز فهمیدیم مردی که زندگی مامان بابام رو از هم پاشید و جدا شدن بعد ...

خوش به حال تو بابا همه انتقام هات گرفتی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
شب و تا صبح اشک نریختم ولی قلبم و خیلی شکوندن جوونیمو نابود کردن و منو تو شرایط سخت ول کردن و من الا ...

چی بگم عزیزم

پس اگه اینجوریه آرزو میکنم قبل تنبیه اونا دل خودت آرامش پیدا کنه و زندگیت سامان بگیره❤️🌹

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
شب و تا صبح اشک نریختم ولی قلبم و خیلی شکوندن جوونیمو نابود کردن و منو تو شرایط سخت ول کردن و من الا ...

چه نفرینی کردی که گرفت؟

نمیدونم چرا نفرین من مث دعا میمونه روز به روز وضعشون بهتر میشه😂

والا نمی‌دونم  انگار یک عده پارتی دارن پیش خدا آدم نفرین می‌کنه اونها روز به روز زندگیشان بهتر ...

نباید نفرین کنی بخودت برمیگرده یا بهتر میشه اوضاعشون

براشون دعا کن و خیربخواه زیادم دعا کن

بعد یه مدت میبینی کمرنگ شده کینت و دلت نرم تر شده خیلی اوقاتم باعث میشه طرف زودتر جزای نامردیشو ببینه من خیلی جواب گرفتم از اینکار 

چرا برای من نمیگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نباید نفرین کنی بخودت برمیگرده یا بهتر میشه اوضاعشون براشون دعا کن و خیربخواه زیادم دعا کن بعد یه ...

ای بابا اصلا !؛؛؛ 

کینه یک چیزی عادی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706