2733
2734

انتقام که نه

ولی ضایع زیاد کردم

مخصوصا آقایونو  

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بیشتر رهاشون میکنم و این مسأله خیلی سوزوندتشون ولی اینکه انتقام بگیرم نه ، نگرفتم ، چون معمولا وقتی از یه نفر متنفر میشم حتی نمی تونم ببینمش یا بهش فکر کنم ، برای همین کلا حذفش می کنم

2742
من خیلی آدمارو دیدم که با انتقام آروم نشدن انگار بازم اون بی قراری رو داشتن به نظرم سپردن به خدا گز ...

والا نمی‌دونم 

انگار یک عده پارتی دارن پیش خدا آدم نفرین می‌کنه اونها روز به روز زندگیشان بهتر میشه.

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
نه. ولی خیلی دلم میخاد اونیکه تو ذهنمه تو همین شرایطی قرار بگیره که برای من درست کرده و بفهمه نباید ...

اگه خیلی دلتو سوزونده باشه در حدی که تا صبح اشک ریخته باشی و آه بکشی مطمئن باش قسر در نمیره و خدا حالشو بد می‌گیره

این تجربه ی منه

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
چطوری؟؟؟

نمیخام بگم ولی مث سگ پشیمونم مرگ چرا سراغم نمیاد راحت شم بخدا راضیم اینم بگم در تمام طول زندگیم اذیتم کرده بود ولی انگاری من سنگدلتر بودم

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
عزیز اون حس گذراست من به خدا سپردن و بهتر اعتقاد دارم به چشم بارها بار دیدم

اره من خودمم همینجورم درواقع عاشق انتقامم ولی چون حوصله‌شو ندارم میگم ولش کن سپردم ب خدا

بنظرم آدم اگ هیچ کاری نکنه همه میگن این خنگه هر بلایی سرش آوردیم کاری نکرد

ولی خودمم جزو همین دسته ام

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
خیلی دلم سوختونده

بیشتر بجای تلافی کردن که نه سودی برای من داره نه طرف مقابل سعی میکنم یک مدت نه باهاش هم صحبت بشم نه بهش نگاه کنم البته این در مورد اطرافیان هست خانواده ام هرچقدر هم از دستشون شاکی بشم سریع میبخشم و فراموش میکنم 

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
2706