2733
2734
عنوان

میشه برای سلامتی مادرم حمد بخونید خدا خیرتون بده

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 34 پست
فدای محبتت ...روم نمیشه دوستان رو زحمت بندازم

عزیزم درمانشونو پیگیری گنین مبادا به حرف کسانی که میگن توی خونه درمان کنین اعتنا کنین،زنجبیل و اب هویج و کندر درمان کمکی ان نه درمان اصلی 

عزیزم درمانشونو پیگیری گنین مبادا به حرف کسانی که میگن توی خونه درمان کنین اعتنا کنین،زنجبیل و اب هو ...

آره والا تا دیروز فقط همین درمان خانگی رو براش داشتیم ولی دیروز من چون خیلی سرفهام زیاد شده بود رفتم بیمارستان دیگه مامانمم گفتیم ببریم طفلک همش می‌گفت من خوب شدم به زور بردیمش اسکن که داد فهمیدیم بدبخت شدیم ...خدا کنه رمدسیویر جواب بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آره والا تا دیروز فقط همین درمان خانگی رو براش داشتیم ولی دیروز من چون خیلی سرفهام زیاد شده بود رفتم ...

عزیزم خدا نکنه بدبخت باشین،ان شاءالله سیرش رو به بهودی هست و زودتر سلامتیشونو به دست میارن.حتما برای حدیث کسا منو تگ کن🌹

این چه حرفیه عزیزم،من خودمم این روزا رو‌کذروندم درکت میکنم ،حالا اگر هیچکس هم نبود من و شما سر یه تا ...

مهربون برای منم دعا کن نمیدونم سرماخوردگیه یا چی از دیروز تب کردم همه جام درد میکنه خودمم باردارم نگران نی نی هام هستن دعاکن خوب بشن و اتفاقی برای نی نی هام نیفته

خداشکرت دوقلوهای خوشگلم خوش اومدین به زندگیمون واسه سلامتیشون صلوات میفرستین؟
مهربون برای منم دعا کن نمیدونم سرماخوردگیه یا چی از دیروز تب کردم همه جام درد میکنه خودمم باردارم نگ ...

عزیز دلم سلام،چشم‌ حتما موقع خوندن حدیث کسا اسمتونو میارم،الانم براتون صدتا صبوات میفرستم و حمدشفا میخونم

عزیز دلم سلام،چشم‌ حتما موقع خوندن حدیث کسا اسمتونو میارم،الانم براتون صدتا صبوات میفرستم و حمدشفا م ...

اسمم هانیه س.خیلی ممنون عزیزم الهی زنده باشین 

خداشکرت دوقلوهای خوشگلم خوش اومدین به زندگیمون واسه سلامتیشون صلوات میفرستین؟
سلام عزیزم...پدرتون چی شده ؟ما که بدبخت شدیم مامان بی هوش افتاده تو آی سی یو به وتیلاتور وصله 

عزیزم خدا نکنه بدبخت باشین، ان شاالله خدا شفا میده، من صدتا صلوات میفرستم با حدیث کسا به تیت شفای ایشون