2733
2739

هممون کرونا گرفتیم ولی مادرم ریش خیلی درگیر شده ...دعا کنید دوستان خدا دعای بنده در حق بنده رو دوست داره🙏😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

دوست عزیز بدون هیییچ نگرانی بهتون بگم که بر خلاف دروغهای تلویزیون کرونا بهییییچ عنوان کشنده نیست و نگرانی نداره ، فقط نباید برید بیمارستان یا داروهاشونو مصرف کنید ، روزی سه بار بخور جوش شیرین و یا سرکه ی سیب بدین بهشون ، بهیچ عنوان سردیجات بهشون ندین ، شربت آلرگارد که گیاهی هست و اسپری پی اچ ار که گیاهی هست رو بگیرید و مصرف کنن ، دمنوشهای گیاهی با عسل ، زنجبیل با عسل و کباب دل و قلوه و دم کرده ی کندر ، اونوقت معجزشو ببینین هزاران نفر با درگیری بالای ۷۰ درصد درمان شدن فقط دکترای دروغگو رو رها کنید 

دوست عزیز بدون هیییچ نگرانی بهتون بگم که بر خلاف دروغهای تلویزیون کرونا بهییییچ عنوان کشنده نیست و ن ...

همه اینها رو بهش دادیم امروز روز دهم بیماریه و ریش شصت درصد درگیر شده امروز قرار بریم سرپایی براش رمدسیویر تزریق کنن

فدای محبتت ...روم نمیشه دوستان رو زحمت بندازم

این چه حرفیه عزیزم،من خودمم این روزا رو‌کذروندم درکت میکنم ،حالا اگر هیچکس هم نبود من و شما سر یه تایمی میخونیم که همون حکم جمع رو داشته باشه

من شب وقتم آزاده،هر ساعتی براتون مناسب بود بگین منم میخونم،ان شاءالله خدا شفا میده

2706