2737
2734
عنوان

دلم از شوهرم خیلی شکسته،دیگه هیچ وقت درست نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 57066 بازدید | 674 پست
یه بار نیم ساعت موندم پشت خط به کارشناس وصل نشد

بنظرم یه مدت فقط فکر خودت و بچه ها باش توهم سرد باش شاید یکم عوض شد  مصاحبه قبول شدی 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
چه صبری دارین شماها.. شکم ۸ ماهه پامیشی صبحانه آماده میکنی براش.؟ خو کمتر رو بدین به اینا

خداییش همسر من تو تمیزکاری هفتگی کمک می کنه.

یا سه ماه آخر بارداری دومم حالم خیییییییییییییییییییییلی بد بود.همه کارا به جز آشپزی رو انجام می داد.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خداییش همسر من تو تمیزکاری هفتگی کمک می کنه. یا سه ماه آخر بارداری دومم حالم خییییییییییییییییییییی ...

ما با یه بچه ۲/۵ساله وضعمون همینه دیگه بریدم هر روز تو خونمون بحث و جدله منت که تو بچه رو اینجوری لوس کردی تو زود از جیش گرفتی تو زیاد غذا میدی اصلا اهمیت نمیده 

2738
جوابش تا آخر هفته میاد ان شاءالله

بچه هات کوچیکن خودتم خسته شدی ازلحاظ روحی مطین باش بزرگتر بشن زندگیت روال عادی میوفته صبور باش بنظرم .

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
عزیزم شما یه تاپیک داشتی که مشورت گرفتی بودی که طلاق بگیری یا نه.بگرد تو تاپیکات پیدا می کنی. منم ی ...

شما تو تاپیک من نظر ندادی شاید حافظه ات یاری نکنه اما من یادت میارم

شما تاپیک زدی از طلاق عاطفی بین خودت و شوهرت گفتی منم گفتم وضعیت مشابه شما دارم که برگشتی گفتی طلاق بگیر بچت مثل شوهرت نشه ! الان هم من بهت میگم طلاق بگیر بچه هات تو جو متشنج نباشن و مثل شوهرت نشن 

بگرد تو تاپیکات یادت میاد که من از شما مشاوره نخواستم اتفاقا تاپیک شما بود که مشاوره میخواستی 

چه صبری دارین شماها.. شکم ۸ ماهه پامیشی صبحانه آماده میکنی براش.؟ خو کمتر رو بدین به اینا

روزایی ک شیفته اره پا میشم

چکار کنم 

نکنم باز هزار جور حرف درمیاره از بغلش

مامانِ السانا خانوم هستم❤️فرشته کوچولوی من
2706