2737
2739
عنوان

دلم از شوهرم خیلی شکسته،دیگه هیچ وقت درست نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 57030 بازدید | 674 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط وقتی میرید یه سابلیمینال رو گوش کنید به توضیحاتشم دقت کنید 

عزیزم توضیحاتش خوندم ولی جملات تاکیدیش نیست. از کجا میتونم اونها رو هم بخونم. اخه دیدم انگار توی بعضی کانالها مثل کانال مهرگان میگفتن جملات تاکیدیش هم هست که در کل بدونی چی داره وارد ذهنت میشه

و نوشتن اصلا شک نباید داشته باشین تو از همون اول بااطمینان قلبی گوش میدادی؟

2728
عزیزم توضیحاتش خوندم ولی جملات تاکیدیش نیست. از کجا میتونم اونها رو هم بخونم. اخه دیدم انگار توی بعض ...

چرا عزیزم هست من اینو قبلا گوش داده بودم تو همون کانال که فرستادم کلیپی گذاشته که این سابلیمینال رو روی تصاویر عاشقانه برای تصور بهتر گذاشته اونجا تاکیداتشم نوشته ولی درکل من وقتی اولین بار گوش دادم اصن همینجوری گوش دادم اون موقع نمیدونستم اصن سابلیمینال چیه در کل عالی بود

ای بابا من باشم ی داد میزنم میگم جمع کن اون بی صاحابو بچه رو اروم کن  بعضی وقتا باید زنا جلوی ...

آره عزیزم حق با شماست ولی مرتیکه مثل سگ هار حمله میکنه آدمو کتک بزنه

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷
آره عزیزم حق با شماست ولی مرتیکه مثل سگ هار حمله میکنه آدمو کتک بزنه

چی بگم والا ادم شاید از دور نظر میده اینجوریه 

ولی خب مگه ادم چقدر عمر میکنه حداقل ی کاری کنه شکایت کنه پزشکی قانونی بره تعهد بگیرن ک دیگه کتک نزنه

2738
چی بگم والا ادم شاید از دور نظر میده اینجوریه  ولی خب مگه ادم چقدر عمر میکنه حداقل ی کاری کنه ...

انقدر دلم پره عزیزم که اگه بخوام حرف بزنم ۳ سال باید تعریف کنم.

منکه واگذار کردم به خدا

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷
چرا عزیزم هست من اینو قبلا گوش داده بودم تو همون کانال که فرستادم کلیپی گذاشته که این سابلیمینال رو ...

عزیزم ندیدم این کلیپو

میتونی توی خصوصی برام بفرستی گلم

ولی یه مدت گوش میدم چندان تاثیری نداشته بد نبوده ولی خوب هم نبوده. هنوز شوهرم یه کارهایی که میرنجونه منو واقعا

یه ویس تکنیک های سابلیمینال هم گذاشته آقا شیری گوش دادم اما داخلش گفته خنثی یا مثبت باشید اما من اونقدر افسردم که افکار منفی همش میاد سراغم . و کلا هم ادم کم صبری ام. خیلی خوشحال میشدم وقتی میدیدم نتايج سابلیمینال ها رو میذاشت اما اینکه شوهرن بد رفتاری میکرد دوباره باعث میشد ذهنم بهم بریزه

هیچ راه و کمک دیگه ای بنظرت میرسه بهم بگی

2706