2737
2739

خیلی رو اعصابمه😥

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

برا منم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

یه روش قطعی و امتحان پس داده میخوام

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
برا منم

دکتر رفتی براش؟

2738

یکی از همکارای من فیلر زد خیلی سیاه بود بهتر شد 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
من کرم دور چشم سینره زدم سری اول ج داد سری دومش ن جواب نگرفتم اما دفه اول خیلی خوب بود

مگه سری دوم چه فرقی داشت؟

مگه بعد جواب گرفتن دوباره برگشت؟

یکی از همکارای من فیلر زد خیلی سیاه بود بهتر شد 

کرمه؟

مگه سری دوم چه فرقی داشت؟ مگه بعد جواب گرفتن دوباره برگشت؟

نمیدونم خب من سری دومشو بد دوسال استفاده کردم ک ج نداد اما ی چیزیو فهمیدم تیرگی زیر چشم از ی چیز داخلیه مثل کمبود اب کمبود خون کمبود خواب یا تیروئید یا کبد با روشای موضعی زیاد جواب نمیگیری مثلأ من وختی خوابم میزونه ی کوچولو بهتره زیر چشمم

اگه فا..ل خواستی درخواست بده
2706