2733
2734
2731

خیلی سخت..واقعا خیلی سخته

من تجربشو دارم برای یک‌ و نیم سال هفته ای یک روز میومد خونه همسرم

دوتا بچه که یکی‌زیر دوسال بود

هندل نکردم

صرفا تحمل کردم ب سختی

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»

منم 15 روز بدون شوهرم دلم یذره شده اونم بدترشوهرت کجارفته از مامرز رفتهخطرناکه

کاربری سال ۹۹هستم فکر نکن تازه واردم این چندمین کاربریم دیگه خطی ندارم جان ننه ات منو کارنداشته باش دیگه خطی ندارم باخط خودم شوهرم بچه هام حالا دیگه مادرم اومدم دیگههههاه ندارمممم منو گزارش نزن کم میاری جوابم بده 

قبلا که بچه نداشتم سالی یه بار ۱۵ روز میرفت ماموریت، برنامه ریزی میکردم هر روز یه جور خوش بگذرونم

از وقتی دخترم دنیا اومده نرفته ماموریت طولانی ولی بازم وقتایی که نیست سعی میکنیم بریم مهمونی و پارک بانوان و...

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

با بچه ها میگذرونم.میریم بیرون .توخونه میزنیم سرو کله هم.دیگه باید بسازی واسه ی لقمه نون

اول تیر ۱۴۰۲ وزن شروع ۸۷.هدف اول۸۴هدف دوم ۸۱ هدف سوم ۷۸ هدف چهارم ۷۵هدف پنجم ۷۲ هدف ششم ۶۹ هدف هفتم ۶۶هدف نهایی۶۳.من تا عید نوروز ۱۴۰۳ به هدف نهاییم رسیده ام💪

عادت و استقلال 

منم برای خودم مسیولیت هایی دارم که انجامش میدم 

بچه داری، خانه داری، خرید خانه و مایحتاج شخصی ، رفت و آمد با دوستان و فامیل ، گردش و تفریح دو نفره با پسرم ،

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2706