2733
2734
منم شوهرم همه ازمایشاشو نورژن انجام داده پاستور بهتره یعنی؟ 

اگه شوهرت مشکل داره پودر لقاح با عسل بخوره هرروز صبح ناشتا و شب قبل از خواب اصلیشو عطاری کوچک داره تو نادری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر علی سرمست من پیشش عمل کردم عالیه

سلام

ممنون ببخشید کی عمل فتق انجام دادید ؟

این فتق دقیقا کجا بود ببخشید ؟

و آیا بعد از عمل درد داشت ؟

آخه گفتن که دکتر سرمست فتق انجام نمیده 

ممنون

سلام ممنون ببخشید کی عمل فتق انجام دادید ؟ این فتق دقیقا کجا بود ببخشید ؟ و آیا بعد از عمل درد دا ...

به سرمست شوشتری زنگ زدین یا علی سرمست؟

من کیسه صفرامو عمل کردم دستش خیلی سبکه خیلی هم سرش شلوغه یکی همون روز بامن فتق عمل کرد شاید به دکتر دیگه ای زنگ زدی

2731
سلام ممنون ببخشید کی عمل فتق انجام دادید ؟ این فتق دقیقا کجا بود ببخشید ؟ و آیا بعد از عمل درد دا ...

اگه دنبال دکتر خیلی خوب هستی و مشکلی با هزینش نداری فرامرز پازیار خوبه تهران بیمارستان عرفان هم کار میکنه پیج هم داره

به سرمست شوشتری زنگ زدین یا علی سرمست؟ من کیسه صفرامو عمل کردم دستش خیلی سبکه خیلی هم سرش شلوغه یکی ...

خیلی ممنون

ببخشید پس دو تا دکتر سرمست است درسته ؟

شما با کدام عمل کردید لطفا ؟

پس دکتر فرامرز پازیار از همه بهتره ؟ ببخشید کسی را میشناسید که پیش فرامرز پازیار رفته برای فتق  ؟گفته کارش خوبه ؟

ممنون

خیلی ممنون ببخشید پس دو تا دکتر سرمست است درسته ؟ شما با کدام عمل کردید لطفا ؟ پس دکتر فر ...

بله دوتان من پیش علی سرمست عمل کردم، اره پازیار خیلی معروفه دور از جون غده های سرطانی عمل میکنه فتق که اسونه بعد میتونی بری تو پیجش کارشو ببینی نه گلم اطلاع ندارم فقط میدونم بهترین جراحه تو اهواز 

خیلی ممنون ببخشید پس دو تا دکتر سرمست است درسته ؟ شما با کدام عمل کردید لطفا ؟ پس دکتر فر ...

دکتر سرمست رو دستیار دکتر که اشنامون هست رو بم معرفی کرد گفت کارش عالیه دیگه نمیدونم برا فتق خوبه یا نه

2738

من عمل کیسه صفرا انجام دادم ولی یکی جفتم بود فتق داشت سرمست عملش کرده بود

2706