2737
2739
عنوان

دیدین خدا چجوری به بعضیا

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 83 پست

حالا کی گفته ملاک خوب بودن یا بد بودن ۲رکعت نماز و روزه‌اس؟😐😐

انقد آدما همین نمازی و روزه‌ای و خدا پیغمبری هستن که گناهای نابخشودنی‌تر از ۴تا تیکه لباس جذب و بی‌حجابی کردن!!

کاش جای خدا نمیشستیم بعضیامون. شاید زندگیامون اونجوری بهتر بود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا اینکه تا الان تفسیر شما این بوده هر کی معتقده موفقه و هر کی معتقد نیست ناموفق در حالی که این دس ...

نه والا منظورم این نیست منظورم اینه خب آدم هرچقدر بنده ی خوبی واسه خدا باشه و سعی کنه حرفاشو گوش کنه و طبق اون عمب کنه انتظارم داره خدا پشتش باشه و کمکش کنه ولی مثل اینکه برعکسه

من تند تایپ میکنم و استاد غلط املایی هستم  اوکی؟؟؟😒😏

دلیل نمیشه ادمهای بدی باشن ، اما میدونی همه مشکلات دارن حالا نمیخوام کلیشه ای حرف بزنم که اون ظاهر زندگیشونه ، چون واقعا هم بعضیها زندگی خوبی دارن اما صد درصد چون توقعات هرکسی فرق میکنه ، وقتی زندگی سطحش عوض میشه توقعاتشونم عوض میشه و همین باعث نگرانیهای دیگه میشه براشون . اما در کل بگم دنیا جای عادلانه ای نیست ، واقعا نیست . 

2731
وا یعنی انتظار داری اکثریت مردم دنیا که حجابشون آزاده خدا بهشون زندگی خوب نده؟ اصلا ربطی به این چیزا ...

فقط حرفم حجاب نبود منظورم اینه که حرف خدا رو گوش بدی که حجابم یکیشع

اصلا نمیتونم از رو ظاهر بهشون بگم خوشبخت اخه قبلا بارها این کارو کردم و حسرت زندگی خیلیا رو خوردم بعد همونا اومدن پیشم درد و دل و اون موقع بود که فهمیدم چقد زندگیای سختی دارن

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀
مگ خدا گفته فقط به مومنا پول میده

من فقط نگفتم پول حرفام کلی بود کلا بحثم خوشبختی آدما بود حالا به هر شکلی

به نظر من در این رابطه باید به جمله ای که خدا توی قرآن، زیاد تکرار کرده و اول هر سوره ای آورده (بسم الله الرحمن الرحیم)، بیشتر فکر کنیم تا بفهمیم که خدایی که اینقدر مهربان هست ، دلش نمیاد به بنده ای که میخواد توی اون دنیا ببردش جهنم ، توی این دنیا هم سختی بده، لااقل این دنیاشو براش گلستون میکنه و خوشی های بیشتری بهش میده

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2738
من دیدم این دختره رو تو اینستا نگاه کن fati.in.german

دیدی گفتم اغراق می کنی 

دختره خوشکل نیست معمولیه 

قدشم خیلی کوتاهه 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
نه والا منظورم این نیست منظورم اینه خب آدم هرچقدر بنده ی خوبی واسه خدا باشه و سعی کنه حرفاشو گوش کنه ...

اصلا بین این دوتا رابطه خطی وجود نداره

ما نماز خون موفق داریم

نماز خون بدبخت بیچاره هم داریم

غیر مذهبی موفق داریم 

غیر مذهبی بدبخت بیچاره هم داریم

اصلا منظورم اینه با خودت نگو اخه این که نماز می خونه پس چرا موفق نیست یا اینه که نمی خونه چرا موفقه؟

ببین پارامترهای تاثیرگذار زندگیشون چیا بوده

تصمیماتشون، شغلشون، درآمدشون، خانوادشون و غیره

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
حالا کی گفته ملاک خوب بودن یا بد بودن ۲رکعت نماز و روزه‌اس؟😐😐 انقد آدما همین نمازی و روزه‌ای و خد ...

من جای خدا ننشستم و کسی رو هم قضاوت نکردم نماز و روزه و حجابم جز واجباته و دستور خداست من منظورم اینه که حرف خدا رو گوش بدی و طبق خوایت خدا پیش بری هرچند منم قبول دارم دین داری فراتر از این حرفاس

اصلا بین این دوتا رابطه خطی وجود نداره ما نماز خون موفق داریم نماز خون بدبخت بیچاره هم داریم غیر ...

والا پارامتر تاثیر گذارشون شانسشون بوده و اقبالشون بوده و اینکه خدا کلی نعمت بهشون داده من تو تک تک اینا خدا رو میبینم

اینکه یه نفر هم پول دار باشه هم زیبا چیزه معمولی هست ، چون مرده پولدار دنبال زن زیباست و‌طبیعیه بچشون زیبا میشه

هوش هم ژنتیکیه ، بالاخره اون ادمی که پولداره یا ارث بهش رسیده یا فکره و‌هوش اقتصادی داشته و‌موفق شده ،پس اینم طبیعیه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
دیدی گفتم اغراق می کنی  دختره خوشکل نیست معمولیه  قدشم خیلی کوتاهه

به چشم من قیافه ی قابل قبولی داره بیشتر حرف منم موفقیتش بود

2706