2737
2734
عنوان

دیدین خدا چجوری به بعضیا

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی هستن خونواده های مذهبی که خیلی پولدارن واقعا جنبه دارن مثلا اونقدر کیف میکنم خانمه پشت فرمون خیل ...

وا مگه هرکی بیحجابه فقط پولداره😅😅😅نمونه اش فرزندان مسئولین زحمتکشمون همگی چادری و محجبه و با بنز های پدر گرامی رفت و آمد میکنن😅

من تند تایپ میکنم و استاد غلط املایی هستم  اوکی؟؟؟😒😏
مرسی ازتون واقعا با حرفاتون آروم شدم کاش مثل شما بیشتر تو جامعه امون بود اینقدر باشعور اینقدر باسواد ...

خواهش می‌کنم.. من کاری نکردم. شما خودتون دل پاکی دارید که حرف از خدا و پاکی، آرومتون می‌کنه. 

2728
خواهش می‌کنم.. من کاری نکردم. شما خودتون دل پاکی دارید که حرف از خدا و پاکی، آرومتون می‌کنه. 

🥺🥲❤امیدوارم اینطور باشه😭😔

من تند تایپ میکنم و استاد غلط املایی هستم  اوکی؟؟؟😒😏
ممنونم.‌ لطف شماست🌿🌹 شاید بخاطر اینکه خـدا منبع آرامشه و حرفش هم زده بشه آدم آرامش میگیره...

هرکسی نمیتونه ازخدابه زیبایی شما صحبت کنه😊به دلم نشست👌

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
🥺🥲❤امیدوارم اینطور باشه😭😔

انشاءالله حتما که هست♥️♥️ همینکه این موضوع براتون مهمه یعنی که هست♥️

من گاهی با خودم فکر می‌کنم، فقط خوشبحال کسایی که پیش خدا روسفیدن. روز قیامت سرشون بالاست بخاطر اینکه از امتحانِ این دنیا سربلند بیرون اومدن.‌ اون روزی که مادر بچه‌ش رو نمی‌شناسه از هراس، اونها دلشون آرومه... فقط خوشبحال این آدما. که اکثراً هم گم‌نام هستن. شاید پولدار باشن و شاید خیلی فقیر. اینش مهم نیست. من بهشون غبطه می‌خورم. چون ثروت واقعی اینه. همین پاک بودن. تو این دنیا باید تلاش خودمون رو بکنیم واسه همه چی، ولی تهش هرچقدر بدویم بازم چیز بهتری هست که ما نداشته باشیم.‌ 

یاد یه حدیث افتادم که می‌گه، خدا به اموال و چهره‌هاتون نگاه نمی‌کنه. بلکه به اعمال و دِلتون نگاه می‌کنه♥️  

هرکسی نمیتونه ازخدابه زیبایی شما صحبت کنه😊به دلم نشست👌

خدا رو شکر... مرسی... شاید همون باشه که می‌گن آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند. ممنونم. حرفتون برام خیلی بارزشه و باعث شد حال دلم بهتر بشه..

2738
خدا رو شکر... مرسی... شاید همون باشه که می‌گن آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند. ممنونم. حرفتون برا ...

عزیزدلم خداحفظتون کنه🙏☺️

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚