2737
2734
اره تجربه شخصیمه درد پریود نه دردناک شدن سینه هرماه قبل پری

همون دیگه سینه هام درد میگیره سفت و بزرگ میشه بعد پری باز میوفته پایین ولی از وقتی درد میگیرن تو پریود 70 پر شدم قبلن سوتینم برام شل بود الان قشنگ اندازم شده خداکنه باهمین پریودیه بشم 75  

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جان خدایا برا منم گنده شه:( ینی درد میگیرن دارن بزرگ میشن ایول بشون من حس میکنم تو پری خیلی سفت و ...

اشتباه متوجه شدی نشونه بزرگ شدن نیست چون ورم می کنن بزرگتر نشون داده میشه مثل بادکنک که بادشو میگیری می بینی جا باز کرده یه خورده اینم همین ولی اگ هرماه تکرار بشه تاثیر داره من دیگ ۳ساله گرمی میخورم

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
سرد خریدم تاثیر نداشت، گرم گیر میاد یا باید برم جایی انجام بدم؟

عزیزم گرم نمیفروشن که ،اون دستگاه بادکش ب درد نمیخوره

خودت یا کسی ک بلده باید بادکش کنه ،من خودم انجام میدادم اول با روغن زیتون یا خراطین یا بنفشه سکم ماساژ میدادم سینه امو بعد سیب زمینی گرد میبریدم میزاشتم رو سینم و ی تیکه پنبه الکلی میکردم با فندک روشن میکردم زود لیوانو میزاشتم روش خودش مکش ایجاد میکرد ،ب این میگن بادکش گرم 

هسدم ولی خسدم فخد تماشاچیم🥱
2731
سایزم وزنم 60 بودم الان 52

بعضیا ارثیه،نمیشه گفت چاق بشی اوکی میشه.

اخه من دیدم طرف ۹۰ ،۸۰کیلو بوده بعد اصلا سینه نداشته.

ژن خیلی تاثیر داره.من از سمت عمه هام ژنشو داشتم

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏
اشتباه متوجه شدی نشونه بزرگ شدن نیست چون ورم می کنن بزرگتر نشون داده میشه مثل بادکنک که بادشو میگیری ...

گرمی چی بخورم من چن ماهه داره درد میگیره سینه هام

2740
عزیزم گرم نمیفروشن که ،اون دستگاه بادکش ب درد نمیخوره خودت یا کسی ک بلده باید بادکش کنه ،من خودم ان ...

خدایی اینکارارو میکردی؟باریکلا اراده😂😂

چه حوصله ای

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏
آقا برا منم ،دلیلش چیه🤣

گرمی فک کنم چون قبلا نداشتم اما دردشم خیلی زیاد میشه حتی لباست باهاش برخورد می کنه درد می کشی خیلی بده انگار مشت خوردن

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
همون دیگه سینه هام درد میگیره سفت و بزرگ میشه بعد پری باز میوفته پایین ولی از وقتی درد میگیرن تو پری ...

من با باشگاه و افزایش وزن ۷۰ شده بودم یادش بخیر😂

من با باشگاه و افزایش وزن ۷۰ شده بودم یادش بخیر😂

الان چندی؟ منم ورزش کنم تو خونه یکم سینه و باسنم بزرگ شه حاضرم 75 باشه ولی خوش فرم و جذاب الان 70 افتاده:/

گرمی چی بخورم من چن ماهه داره درد میگیره سینه هام

سرچ کن همه چی دستگیرت بشه مثلا برنج سردیه باید با زعفرون بخوری یا مرغ هم همینطور باید دارچین بهش بزنی و فلفل فراوون ماست رو باید با پودر گل محمدی بخوری و خیلی چیزای دیگ

2706