2733
2739
ورزش؟!!! چجوری اندامی که بافته چربیه سایزش زیاد شده با ورزش؟!! باسن امکانش هست ولی سینه غیرممکنه‌.

عزیزم غیرممکن نیست من خودم مربی بدنسازی هستم   نمیگم حالا  تغیرر زیادی  ولی ۱ سایز تغییر میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا من شبیه بدنسازی کرده ها میشه اون دوران همش میرم جلو آینه میگم الله اکبر این همه شکوه😂

ای جان خدایا برا منم گنده شه:( ینی درد میگیرن دارن بزرگ میشن ایول بشون من حس میکنم تو پری خیلی سفت و بزرگترن ولی نمیدونستم دارن بزرگ میشن 

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
2731
2738
دارم رژیم افزایش وزن میگیرم، بنظرت چندکیلو اضافه کنم ۲ سایز رشد میکنه؟

من باشگاه رفتم پر شد اندامم اونجاهم رفت بالا اما زیادم نیست معمولیه بیشتر از این دوس ندارم

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
عزیزم غیرممکن نیست من خودم مربی بدنسازی هستم   نمیگم حالا  تغیرر زیادی  ولی ۱ سایز تغ ...

شاااااید خوش فرم و سفت بشه.آخه سینه بافت چربیه.

حالا امتحان کنن امیدوارم جواب بده

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏
آقا نگفتی واقعن بزرگ میشه درد پریود داشته باشن؟ امیدوار شم؟ 

اره تجربه شخصیمه درد پریود نه دردناک شدن سینه هرماه قبل پری

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️