2737
2739
عنوان

فردا اولین روزیه که میخام برم بیمارستان برای کاراموزی

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 18 پست
از اوضاع بازار کار پرستاری خبر داری؟

بستگی داره داری تو چ رده و سمتی مقایسه می‌کنی 🤔
پزشک عمومی داریم پنج تومن میگیره
یا حتی کمتر
پزشک خانواده حکمش الان ۱۴_۱۵ تومن هست
پرستار طرح باشی الان حکمش ۱۰ تومن هست و دریافتی نزدیک ۸ تومن
حالا بعد از دو سال طرح بستگی داره این پرستار استخدام رسمی باشه یا پیمانی یا قراردادی
اگه رسمی یا پیمانی باشه امسال از ۱۰_۱۱ تومن شروع میشه به بالا
هر چی سابقه کارت بیشتر باشه و شیفت بیشتری برداری و با پرکیس بیمارستان که بستگی به بخشی ک داخلش هستی و سوددهی بخش و بیمارستان بیشتر هم میشه
حالا اگه سوپروایزر باشی ک بیشتر از ۲۰ اونا تقریبا ( شاید بالا پایین داشته باشه )
و مترون هم باشی ک شنیدم بالای ۴۰_۶۰ تومن هم میگیرن ( البته برای مترون باید ارشد یا دکتری داشته باشی)
حتی شنیدم که رئیس بیمارستان هم میشه شد
ک البته باید دکتری داشته باشی 👌

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میگم سال چندمتون هست؟  کلا پرستاری چندسال باید بگذرونی؟

ترم ۳ هستم کلا ۴ سال که میشه ۸ ترم عزیزم

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
بستگی داره داری تو چ رده و سمتی مقایسه می‌کنی 🤔 پزشک عمومی داریم پنج تومن میگیره یا حتی کمتر پزشک خ ...

اهوم چه خوب منم پرستاری زدم به احتمال زیاد قبول میشم

بین پرستاری و فرهنگیان شک داشتم چون اون استخدام قطعی هست ولی برای پرستاری باید آزمون استخدامی شرکت کنیم اما آخرش پرستاریو انتخاب کردم و امیدوارم بیکار نمونم😢

مرسی از توضیحاتت و موفق باشیییییی💓

راستی ی سوال دیگه چند وقت تو نوبت بودی تا طرحت شروع شه😅

2728