2733
2734
عنوان

میکائیل....حتی وقتی که خواب هستیم...عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 93 پست
😂😂من که برا شوخی اومدم تو این تاپیک که یکم بخندم و اینکه نوشته بود عکس اگه صد سالم هم بشه این چیزا ...

منم شوخی کردم باهات😂نظرهرکس محترمه

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون خستگی به خاطر برگشت روح به تنه که جسم سنگینی میکنه

خب روح دقیقا کجا می ره؟ 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
😂ایرانی جماعت🥺😂

😂😂😂😂😂😂😂😂

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2731
خب روح دقیقا کجا می ره؟  

میره گشت و گذار، سر میزنه به دنیا و عالم دیگه، یا به خونواده قبلیمون

تیکر بارداری نیست❤️🤍بی محابا میزنم ساز تو رندانه برقص...بی خیال غم دنیا تو جانانه برقص...چند روزی به همین بزم تو هم مهمانی...چشم دنیا بشود کور تو مستانه برقص!🤍🍃
نه اتفاقا اصلا منظورم زمان نبود....منظورم اینکه صبر خدا حدی داره....یه وقت معلوم به همه میده....همه ...

اگه خدا صبرش و داده هاش تغییر کنه دیگه خدا نیست...

می بینم آن شِکفتن شادی را....
اگه خدا صبرش و داده هاش تغییر کنه دیگه خدا نیست...

اگه خدا صبرش و خواسته اش عوض نمیشه پس چرا تلاش به رشد کنیم؟بشینیم تا مرگ برسه و در عالم ملکوک درکنارش آرام بگیریم....منطقیه به نظرت؟

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ....از خودت بپرس واسه چی به این دنیا اومدی ؟مطمئنا اولین جوابی که به ذهنت میرسه جواب درست نیست ...پس برگرد و پیداش کن قبل از اینکه بمیری و دیر بشه...اینجا هم زیاد نمون ...جوابت رو اینجا پیدا نمیکنی...دعای من پشت و پناهت ای جزئی از عالم هستی❤
2740
میره گشت و گذار، سر میزنه به دنیا و عالم دیگه، یا به خونواده قبلیمون

بیا کلا تناسخ و در نظر نگیریم 

به نظرم می ره به یه عالم دیگه سر می زنه 

دوستم فوت شده بود کلی ناراحت بودم داشتم افسردگی می گرفتم کم کم 

یه شب خواب دیدم که تو یه جای خیلیییی قشنگ بود با لباس سفید داشت باهام حرف می زد به شوخی گفت فریماه انقد دور دنیارو گشتی همچین جایی دیده بودی؟ انقد ناراحت نباش من جام خوبه 

یه بچه هم دورش می چرخید و می خندید یه بچه با چهره ی بچگی خودش 

یه شعر برام زمزمه کرد:

مژده بده مژده بده یار پسندید مرا 

سایه ی او گشتم و او برد به خورشید مرا... 

بعدشم بیدار شدم

بهترین خوابی بود که دیدم 

در کل من زیاد خواب نمی بینم اصلا 

جایی نمیره  چون همیشه حضور داره..ما ذهنمون درگیر مکان و زمانه چون همه چیزو به چشم جسم و دنیا می ...

یعنی می خواید بگید کلا مکان و زمان در عالم الهی معنایی نداره؟ 

اینم حرفیه 

یعنی می خواید بگید کلا مکان و زمان در عالم الهی معنایی نداره؟  اینم حرفیه

در بینهایت و حقیقتی که ما همیشه قراره زندگی کنیم چیزی به عنوان زمان و مکان وجود نداره 

می بینم آن شِکفتن شادی را....
قراره خودتو ببینی ..خود واقعیتو

از اول خود واقعی چیزی درامیخته از دو چیزیه....سیاهی و سفیدی....شر و صلح....خدا و شیطان....نفس اماره و لوامه....این چیزیه که تحویل میگیریم.‌.‌..وظیفه ای به دوش داریم که خدا داده ....قدرتی داریم که خدا داده که اسمان و کوه ها نپذیرفتن....قدرت اراده...‌که بتونیم در جنگ این دو پیروز بشیم....اون وقت خود واقعی نمایان میشه....و این جنگ زمان داره...و تا ابد فرصت نیست...بپذیر....

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ....از خودت بپرس واسه چی به این دنیا اومدی ؟مطمئنا اولین جوابی که به ذهنت میرسه جواب درست نیست ...پس برگرد و پیداش کن قبل از اینکه بمیری و دیر بشه...اینجا هم زیاد نمون ...جوابت رو اینجا پیدا نمیکنی...دعای من پشت و پناهت ای جزئی از عالم هستی❤
2706