2703
2553
عنوان

میکائیل....حتی وقتی که خواب هستیم...عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 93 پست
برکانا👏توبگیر بخواب گلم اسی این بچه رو اذیتش نکن  

😂😂من که برا شوخی اومدم تو این تاپیک که یکم بخندم و اینکه نوشته بود عکس اگه صد سالم هم بشه این چیزا رو باور نمیکنم ربطی به سنم نداره چون هیچکس نمیتونه اینارو ثابت کنه😂 و اگه چیزی پشنش منطق نباشه نمیشه باورش کرد خوشمزه

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچکس از زیر سایه ی رحمت خدا بیرون نیست..

بله همه زیر چتر حمایتی خدا هستن ولی به وقت معلوم....مهم نیست خوف یا رجا نگاه کنیم ....ولی باید واقع بین باشیم....

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ....از خودت بپرس واسه چی به این دنیا اومدی ؟مطمئنا اولین جوابی که به ذهنت میرسه جواب درست نیست ...پس برگرد و پیداش کن قبل از اینکه بمیری و دیر بشه...اینجا هم زیاد نمون ...جوابت رو اینجا پیدا نمیکنی...دعای من پشت و پناهت ای جزئی از عالم هستی❤
گلم خواب نوعی مرگ کوتاه هست روح موقع خواب از انسان جدا میشه و باتوجه ب اعمال ما ب جای خوب یا&nb ...

روح جدا نمیشه و هیچ جایی هم نمیره این روحه که انسان رو زنده نگه میداره نه چارتا تیکه استخون و رگ  این مغزه که خواب رو میسازه 

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
2720
بله همه زیر چتر حمایتی خدا هستن ولی به وقت معلوم....مهم نیست خوف یا رجا نگاه کنیم ....ولی باید واقع ...

به وقت معلوم یعنی باز زمان قائل شدید...زمان برای جسم و این دنیا وجود داره نه برای خدا و بینهایت ما

می بینم آن شِکفتن شادی را....
روح جدا نمیشه و هیچ جایی هم نمیره این روحه که انسان رو زنده نگه میداره نه چارتا تیکه استخون و رگ&nbs ...

باشه...✋🏻

تیکر بارداری نیست❤️🤍بی محابا میزنم ساز تو رندانه برقص...بی خیال غم دنیا تو جانانه برقص...چند روزی به همین بزم تو هم مهمانی...چشم دنیا بشود کور تو مستانه برقص!🤍🍃

روح من می ره اون دنیا کارگری... 

اخه هروقت از خواب بیدار می شم بازم خسته م😂

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2714
روح من می ره اون دنیا کارگری...  اخه هروقت از خواب بیدار می شم بازم خسته م😂

😂فک کنم خدا ازمون بیگاری می‌کشه

تیکر بارداری نیست❤️🤍بی محابا میزنم ساز تو رندانه برقص...بی خیال غم دنیا تو جانانه برقص...چند روزی به همین بزم تو هم مهمانی...چشم دنیا بشود کور تو مستانه برقص!🤍🍃
به وقت معلوم یعنی باز زمان قائل شدید...زمان برای جسم و این دنیا وجود داره نه برای خدا و بینهایت ما

نه اتفاقا اصلا منظورم زمان نبود....منظورم اینکه صبر خدا حدی داره....یه وقت معلوم به همه میده....همه زیر چتر خودش نگه میداره...بدون چشم داشتی به همه میرسه و بدون اینکه منتظر شکر از طرف ما یا حرکت ما به سوی خودش باشه بی نهایت به ما میبخشه....ولی تا مرگ....بعد مرگ ...بعد وارد شدن به عالم بعدی....داستان عوض میشه....

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ....از خودت بپرس واسه چی به این دنیا اومدی ؟مطمئنا اولین جوابی که به ذهنت میرسه جواب درست نیست ...پس برگرد و پیداش کن قبل از اینکه بمیری و دیر بشه...اینجا هم زیاد نمون ...جوابت رو اینجا پیدا نمیکنی...دعای من پشت و پناهت ای جزئی از عالم هستی❤
😂فک کنم خدا ازمون بیگاری می‌کشه

اینم شانس مایه 😂

ملت می رن اونور گل و بلبل می بینن اونوقت ما.... 😂

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

اصل وجود ما انسانها روح ماست، دمیده ای از خدا!

روح ما ابدی هست بنظر من، و هیچوقت از بین نمیره...فقط مثل انرژی از شکلی به شکل دیگه

یا از زندگی به زندگی دیگه🙃❤️

اینم شانس مایه 😂 ملت می رن اونور گل و بلبل می بینن اونوقت ما.... 😂

😂ایرانی جماعت🥺😂

2706