2737
2734
عنوان

وزن نرمال بچه دوساله باید چقدر باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 52 پست
جدی؟ شاید استخون بندیش ظریفه اینطوری فکر میکنین ، ده کیلو وزن بچه ی یکساله است

اره نه همون ۱۰ ایناست جاریم انقد حرص میخوره مدامم میگه نگاه کن پسرعموت و دخترعموت ۲سالشونه تپلن تو لاغری هی اینارو مقایسه میکنه باهم

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره نه همون ۱۰ ایناست جاریم انقد حرص میخوره مدامم میگه نگاه کن پسرعموت و دخترعموت ۲سالشونه تپلن تو ل ...

آخی، چقدر واسه مامانا سخته 😔، ما مامانا چقدر باید واسه هرچیزی غصه بخوریم

2731
آخی، چقدر واسه مامانا سخته 😔، ما مامانا چقدر باید واسه هرچیزی غصه بخوریم

اره واقعا بدتر از همه کلی دکتر میبره کلی داروهای خارجی ویتامینای خارجی غذا هم خوب میخوره ها ولی اصلا انگار نه انگار .‌من حامله ام ولی اونو راحت بغل میکنم انگار پر دستم گرفتم

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
ایشالا که دخترش زودتر به وزن مناسبش برسه

انشالله 

2738

لینک ماشین حساب قد و وزن کودک

برو اینجا همجوره خودت برسی کن 

وزن براساس قد 

قد بر اساس سن

........

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
دخترم ۲سال و یک ماهشه وزنش10/300😑 همه چی میخوره اما همش داره میدوعه اصلا نمیشینه

پسر من هیچی نمیخوره، فعالیتشم خیلی خیلی زیاده، وزنش از نمودار پایینتره😢، وزن تولد دخترتون چقدر بود؟

پسر من هیچی نمیخوره، فعالیتشم خیلی خیلی زیاده، وزنش از نمودار پایینتره😢، وزن تولد دخترتون چقدر بود؟

خوراکی های اشتها آور بهش بده بخوره مثل گوجه پسر منم 18 ماهشه قدش 83 وزنش 11.800 اونم خیلی بد غذاست البته فکر کنم به خودم رفته چون خودم هم بد غذا هستم😶😶😶😶😶😶

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر