2733
2734

وزن تولد پسرم چهارکیلو بود، تو دوسالگیش باید چند باشه؟ یجا خوندم چهار برابر وزن تولد یعنی ۱۶ کیلو ولی پسرم سیزده کیلوعه

پسر من ۱۶کیلوئه دکترش میگفت وزن بچه ۵ساله ست

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
دختر من ۶ سالشه ۱۷ و نیمه . اصلا چاق نمیشه 

خوبه که . قدش بلنده؟ دخترجاریم ۵سالشه ۱۰ کیلو کمتره فک کنم بغلش میکنی انگار پر بلند میکنی

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
قدشم ۱۱۴ . بردم دکتر ۵ سانت کمه . هورمون رشدش کمه

دارو داد؟

2706