2737
2739
عنوان

تو خیابون نشستم رو نیمکت گریه کردم ...😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1018 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط یه چیزی میتونم بگم الهی محتاج بنده خدانشی حتی اگراون فردشوهرت باشه 

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..

قشنگ بابامو توصیف کردی 

الهی بگردم واسه مامانم 

بخاطر غصه های ک بهش داد مامانم سکته کرد خدا دوباره بهمون برگردوند ،الانم داره جوش میده مامانمو 

اون روزی سر سفره گف اگه میمردی من ناهار شام چجوری می‌خوردم 

خدا لعنتش کنه و زود تقاص پس بده

2728

به نظرم هر کسی صلاح زندگی خودش رو بهتر میدونه این که بیایم تو این شرایط سرزنش کنیم که چرا دوباره باردار شدی کار درستی نیست! استارتر برات دعا می کنم خدا به دلت ارامش بده

اخی ...چه بی فکر. ببین تو هم نباید راه بیفتی. به قول دوستمون  سفارش می‌دادی بیارن. خودتو کوچک کردی. مردا از زن ضعیف گریان بدشون میاد...پول میده بهت تا خرج‌کنی یا نه؟؟ البته تقصیر تو نیست...دارم میگم راهو داری اشتباه میری. چرا منت می‌کشی برای نون خریدن. پول بهت بده خودت سفارش بده برای خودت خرج کن.

باشوهرم چ رفتاری داشته باشم وقتی رسیدم ..از اوناست که اصلا محل نمیده هزچقدر گریه کنی  

مثل من تو بارداری کلاس رانندگی ثبت نام کردم برای جلسه دوم امتحان شهری که رفتم و رد شدم گفت دیگه نمیبرم اسمت رو بنویسی امتحان بدی منم گفتم پس پیادم کن خودم میرم اسمم رو بنویسم اونم من پیاده کرد گذاشت رفت منم رفتم تو پارک نشستم 😔

2740
اره ولی از بس پسرم تنها بود 

بزرگترین اشتباهه که بچه تنهاست دومی رو بیارم 

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

عزیزم خودت مسئول نیازهای باش 

اکثرمردها فقط برای نیاز...... همسر  اختیار میکنن چون کم خرج تره و مسئولیت پذیر نیستند 

این مرد فکر نکنم یه لیوان آب دستت بده 

فقط سعی کن بعد بارداری زیر نظر پزشک دیابت درمان کنی 

نمونه بیماری روت 

از این آدم انسانیت نمیبینی

چقدر سخت میگیری

فکر کن شوهرت مرده بعد از باردار شدن

اصلا آدم حسابش نکن.فک کنم پول بهت میده.هر چی خواستی یه بار بهش بگو

نخرید خودت تو یه موقع مناسب تهیه کن

خدای نکرده فلج که نیستی.که اگه اون نکرد، بزنی زیر گریه

قشنگ باید بزنی تو دهن پدرت  بگو تو بمیری کی مامانمو حرص بده

بقران اونقد دلم خونه ازش باردار هم هستم نمیخام نفرین کنم چون میگن ب خودت برمیگرده فقط ب خدا واگذارش کردم که زجر بکشه 

زندگیمون رو ب آتیش کشیده از راه میاد با هفتاد سال سنش زجرمون میده با اخلاق و رفتارش 

پشیمونم طلاق مامانمو نگرفتیم همون چن سال پیش الآنم میگم مامانم میگه پیر شدیم دیگه حرف مردم چی میشه 

ولی هر لحظه بودن این مرد تو خونه مساویه با مرگ