2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای چی.؟؟؟

برداشت سودهاش سخت شده مثلا قدیم نیست هیچ چیش

اگه دوسال پیش بود میگفتم سرمایه گذاری کنی ولی الان اصلا

قبلها بیت کوین میداد ب عنوان سود ولی الان خودش ی ارز دیجیتال داده ک قیمتش پایینه

سلام نوزاد شما خوب شد؟ چه علائمی داشت که فهمیدین تورچ هست؟الان چندوقتشه؟چیکار میکنه؟

سلام عزیزم.دختر من به مغز وچشم هاش اسیب رسیده ودرمان نداره که خوب بشه.من سونو بارداریم گفتن بچه مشکل داره وبعد تولد هم پیگیری کردیم وبا ازمایش گفتن تورچ.الانم۱سال و۸ماهشه.ومتاسفانه به خاطر تشنج هایی که داره پیشرفت زیادی نکرده.فقط سینه خیز میره.

سلام عزیزم.دختر من به مغز وچشم هاش اسیب رسیده ودرمان نداره که خوب بشه.من سونو بارداریم گفتن بچه مشکل ...

آخی عزیزدلم خدا ایشالا شفاش بده تو نوزادی چه علائمی داشت؟من تو بارداریام رشد بچه هام کمه اولین بچمو از دست دادم آزمایش تورچ و امینوسنتز دادم تو بارداری منفی بود ممکنه وقتی آزمایش منفیه بازم بچه تورچ بشه؟من بچم الان ۳ماه و یکهفتشه کاملا سالم سالمه میخوام بدونم بچه شما چه علائمی داشت که فهمیدین؟ 

2738
آخی عزیزدلم خدا ایشالا شفاش بده تو نوزادی چه علائمی داشت؟من تو بارداریام رشد بچه هام کمه اولین بچمو ...

ممنون عزیزم.نه فکر نمیکنم وقتی ازمایش منفی باشه خطری نداره دیگه.علائمی از بیماری نداشت.فقط وقتی به سن غلت زدن ونشستن رسید متوجه تاخیر شدیم.البته گردنم دیر گرفت.علائمی تو ظاهر نداشت که متوجه بشیم.

ممنون عزیزم.نه فکر نمیکنم وقتی ازمایش منفی باشه خطری نداره دیگه.علائمی از بیماری نداشت.فقط وقتی به س ...

چند ماهگی گردن گرفت؟یعنی سرشو از رو بالشت بلند نمیکرد؟یا دمر میزاشتیش گردنشو بلند نمیکرد؟

چند ماهگی گردن گرفت؟یعنی سرشو از رو بالشت بلند نمیکرد؟یا دمر میزاشتیش گردنشو بلند نمیکرد؟

دقیقا یادم نیست من از۶ماهگی کاردرمانی شروع کردم.وهمون اول روی گردنش کار کردن فکر میکنم همون۷یا۸گردن گرفت.البته الانم هنوز گردنش صاف نگه نمیداره .اره تنبل تر بود ودمر میزاشتم سرشو زیاد بالا نمیاورد وصاف نگه نمیداشت.نگران نباش عزیز دلم.ان شالله که فرزندت سالمه.

الان چند وقتشه؟؟؟عضلات دختر من خیلی سفت بود دست وپاهاشو تکون میدادم و ورزش میدادم خودشو سفت میکرد که یه بچه عادی نمیتونه اینقدر سفت باشه.

دقیقا یادم نیست من از۶ماهگی کاردرمانی شروع کردم.وهمون اول روی گردنش کار کردن فکر میکنم همون۷یا۸گردن ...

سلام خوب هستین ببخشید اگه باسوالاتم اذیتتون میکنم میخام بدونم بعد از بدنیا اومدن ازش سونو گرفتن ؟هیدروسفالیش کلا خوب شده بود؟