2733
2734
عنوان

مامانا کمک ....

1169 بازدید | 10 پست
دختر 9ماهم چند روزه سرما خورده خیلی سرفه میکنه...سرفه های ناجور.تخم شربتی و نشاسته هم زیاد بهش دادم ولی فایده نداشته.. شبا از بس سرفه میکنه خواب نداره طفلک...
بیزار باش از معشوقی که اسم هرزگی هایش را بگذارد "آزادی" / اسم نگرانی هایت را بگذارد " گیردادن"/ و برای بی تفاوتی هایش " اعتماد داشتن به تو" را بهانه کند.....
دوبار دکتر بردم شربت پدی کا ف و زادیکس داده ولی اصلا اثر نداره
بیزار باش از معشوقی که اسم هرزگی هایش را بگذارد "آزادی" / اسم نگرانی هایت را بگذارد " گیردادن"/ و برای بی تفاوتی هایش " اعتماد داشتن به تو" را بهانه کند.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم سعی کن تو خونه دستگاه بخور سرد روشن باشه.

بهش مایعات ولرم زیاد بده نزار دستگاه تنفسیش خشک بمونه
یه سری چیزهای دیگه هم هست اما چون آویسا جون 9 ماهشه هنوز زوده بهش بدی .مثل یه قاشق عسل رو تو آب ولرم حل کنی و 2 قطرع آب لیمو اضافه کنی ( زیر 1 ساله نمیتونه عسل بخوره )
ببین پسرمنم بعداز سرماخوردگی خیلی سرفه میکرد طوریکه تا صبح نمیتونست بخوابه دکترقرص کتوتیفن (زادیتن)داد یه نصفه دادم کلا دیگه خوب خوب شد
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
از شانس بد اویسا دستگاه بخور دیروز سوخت.....
منم شربت زادیتن میدم ولی فایده نداره.
2740
معصومه جان ممنون. ولی مثل اینکه میگن نبات واسه سرماخوردگی خوب نیست؟